Valorant'ta RIOT ID nedir ve nerede bulunur?

Riot Games, ürünlerinde, oyunda görüntülenen ve diğer kullanıcılar tarafından görülebilen ad olan Riot ID'yi uygulamıştır.

Basit bir ifadeyle Riot ID, oyuncunun takma adıdır. Bu, bir Riot hesabına kaydolurken ayarlanan ve oturum açmak için kullanılan kullanıcı adıyla aynı değil.

Riot ID iki bölümden oluşur:

  • ad (takma ad) - sunucudaki oyunculara gösterilir;
  • ağırlık - en az üç, en fazla beş karakterden oluşan sayısal bir sayı veya harf tanımlamasıdır. Diğer oyunculara gösterilmez, ancak bilgi, Valorant'ta arkadaş olarak ekle. İsmin yanına bakabilirsiniz, "#" hashtag işaretinden sonra yazılır. Bir hesap oluşturduktan sonra otomatik olarak atanır.

Riot Kimliğini Değiştir her 30 günde bir defadan fazla olamaz.

Kimlik, ortaya çıkan sorunları çözerken destek servisiyle iletişim kurmak için de gereklidir.

Valorant'ta Riot ID nereden alınır?

  1. Kimliğinizi Valorant'ta öğrenebilirsiniz. oyunun ana menüsü aracılığıyla. Ekranın sağ kenarındaki sohbet menüsünü genişletin (kapalıysa) ve fare imlecinizi takma adınızla birlikte resminizin üzerine getirin. Araç ipucu, kimlik hakkında tüm bilgileri içerecektir. İlk olarak nick görüntülenir ve diyez işaretinden sonra etiket yazılır. Arkadaş listesine eklenen herhangi bir kişinin verileri aynı şekilde görünür.
  2. Ayrıca Riot ID'yi de bulabilirsiniz. resmi web sitesi aracılığıyla. Bu bağlantıyı takip et https://account.riotgames.com/, hesabınıza giriş yapın. Gerekirse hesabınızı onaylayın. Onay için size bir aktivasyon kodu içeren bir e-posta gönderilecektir. Kodu sitedeki forma girin. Varsayılan olarak, ayarlar bölümünde olmalısınız. İhtiyacınız olan bilgileri hemen bulabileceğiniz "RIOT ID" menüsüne gidin.

Kimlik, tüm Riot oyunları için aynıdır (Valorant, Legends of Runeterra, Wild Rift ve Project A)

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör