Riot Games

Riot Games, benzersiz bir atmosfere ve yüksek kaliteli grafiklere sahip oyunlar üreten video oyun sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir. 2006 yılında Los Angeles, California'da kuruldu ve şu anda Çinli bir web hizmetleri ve mobil uygulama medya şirketi olan Tencent Holdings Limited'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşudur. Aynen öyle, bu şirket sizinle birlikte en sevdiğimiz oyunu geliştirdi - çevrimiçi bir nişancı oyunu Valorant.

Riot Games

Riot Games, amiral gemisi projesi olan çevrimiçi oyun League of Legends (LoL) ile ünlüdür. Bu, oyuncuların sanal bir arenada birbirleriyle savaşabilecekleri çok oyunculu bir oyundur. Oyun tüm dünyada büyük bir popülerlik kazandı ve şu anda en popüler MOBA (çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası) oyunlarından biri.

Ancak Riot Games başka oyunlar da geliştiriyor. Şirket, 2020 yılında MOBA unsurları içeren bir taktiksel nişancı oyunu olan Valorant projesini de piyasaya sürdü. League of Legends'ın aksine Valorant, oyunculara karakterleri gerçek zamanlı olarak kontrol etme, kendi beceri ve taktiklerine göre kararlar verme ve bir arena yerine sokak konumlarında savaşma yeteneği sunuyor.

Riot Games'in ana değerlerinden biri oyun topluluğunun desteğidir. Şirket, oyun topluluğunu memnun etmek ve dikkatini çekmek için oyun deneyimini iyileştirmek, oyunu düzenli olarak güncellemek ve yeni içerik yayınlamak için çalışıyor. Ayrıca Riot Games, birçok hayır kurumu ve girişimini desteklemekte, böylece topluluğa yardım etmekte ve topluma karşı sorumluluğunu göstermektedir.

Riot Games ayrıca e-sporu aktif olarak desteklemekte ve League of Legends müsabakaları düzenlemektedir. League of Legends Dünya Şampiyonası gibi büyük turnuvalar dünyanın her yerinden milyonlarca izleyici çeker ve ödül havuzları multi-milyon dolara ulaşabilir.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör