Gece Pazarı Valorant

Valoran Gece Pazarı, oyuncuların ateşli silahlar ve bıçaklar için kaplamaları (dış görünümleri) daha iyi bir fiyata satın alabilecekleri benzersiz ve kullanışlı bir yerdir. Pazar, bir atıcıdaki normal mağazadan bazı önemli farklılıklara sahiptir. Bu yazıda ne olduğunu, ne zaman ortaya çıktığını ve hangi prensipler üzerinde çalıştığını detaylı olarak inceleyeceğiz.

Gece pazarı nedir?

Yukarıda belirttiğimiz gibi mağaza, oyunculara iyi bir indirimle dış görünüm satın alma fırsatı sunarak oyun içi para biriminden tasarruf etmelerini sağlar. Toplamda, farklı görünümlere sahip 6 slot kullanımınıza sunulacaktır. Her oyuncu kendi dış görünüm setini alır, yani rastgele sağlanır. Buna dayanarak, uzun zamandır hayalini kurduğunuz silah için kaplamaya sahip olamayabileceğinizi anlamalısınız.

Pazar başladığında, video kartında mağazanın yanında sağ üst köşede özel bir simge görünecektir. Oyuncu, üzerine tıklayarak, neyle karşılaştığınızı öğrenmek için herhangi bir sırayla açılması gereken farklı renklerde 6 kart göreceği pazara götürülecektir. Bunu yapmak için her yuvaya tıklamanız yeterlidir.

Valorant'ta gece pazarı ne zaman

Oyunda, gece pazarı herhangi bir zamanda ve herhangi bir günde ortaya çıkıyor, ancak her zaman yeni bir perdede, bu yüzden istediğiniz satın alma fırsatını kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Mağazanın yalnızca belirli sayıda gün (14 günden bir aya kadar) göründüğünü açıklığa kavuşturmak önemlidir. Bu süreden sonra çalışmayı durduracaktır. Piyasa bir dahaki sefere göründüğünde, dış görünümler güncellenecek ve size tamamen farklı teklifler sunulacak, ancak yine güzel bir sabit indirimle, bu bazen bazı silah türleri için %50-60'tır (ancak %10'dan az değildir) ve nadir durumlarda ve daha fazlası.

Eylül 2022'deki Valorant gece pazarı, 28'inde Moskova saatiyle sabah 1'de çalışmalarına başladı. Kapanış tarihi 11 Ekim'dir. Umarız bu süreyi en iyi şekilde değerlendirmişsinizdir, çünkü bir dahaki sefere piyasa yaklaşık 2 ay içinde, ama belki biraz daha erken ortaya çıkacaktır.

Hangi öğeler düşebilir?

Genellikle eski koleksiyonlardan görünümler vardır, ancak çoğu zaman oyun mağazasında bulunmayan çok ilginç teklifler vardır. Örneğin, bunlar aşağıdaki görünümler olabilir:

  • Standart.
  • Özel.
  • Ödül.
  • Eşsiz.

Pazarın açık olduğu iki perdeden daha erken piyasaya sürülen görünümler, 2023'te gece pazarında Valorant oyununda satılabilecek. Oyuncu, daha önce bu sınıftan dış görünümlere sahip değilse, kesinlikle en az iki yüksek kaliteli dış görünüm veya premium bir savaş bileti alacaktır. Genellikle farklı silahlar için dış görünümler sağlanır, ancak bazen bir silah için (ikiden fazla değil) karşılaşırlar.

Art arda birkaç pazar için satın alma yapmadıysanız, bir dahaki sefere sistem size ucuz mallar sunabilir, çünkü geçmiş teklifler oyuncu için çok pahalı olabilir. Ancak bir seçenek olarak, oyun size kişisel olarak sizin için en iyi görünümlerden bir seçim sunabilir. Ama yine, bu son derece nadirdir.

Sonuç

Gece pazarı, şanslı olup olmadığınız benzersiz tekliflerin ve iyi indirimlerin olduğu bir yerdir, çünkü her şeye şans eseri karar verilir. Ancak burası, artık mağazada olmayan, sonunda oyunu daha eğlenceli hale getirecek ve becerinizi artırmanıza yardımcı olacak nadir ve güzel görünümler elde etmenizi sağlar.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör