Deri Değiştiren Valorant. Bu nedir ve bunun için yasaklanırlar mı?

Hemen hemen her oyuncunun, oyunu daha keyifli ve rahat hale getiren güzel dış görünümler kullanmak istediğini kabul edin, ancak genellikle paraya mal olurlar, ancak Valorant'ın gelişmesine izin veren satın almaları olmasına rağmen herkes para harcamaya hazır değildir. Ancak bu makalede tartışılacak olan özel bir yardımcı program biçiminde bir çıkış yolu var.

deri değiştirici

Cilt değiştirici nedir?

Skinchanger, Valorant oyunundaki standart silah görünümlerini ücretli olanlar da dahil olmak üzere diğerleriyle değiştirmenize izin veren özel bir programdır. Dış görünümler bu uygulama aracılığıyla seçileceğinden, dış görünümleri değiştirmek için envanter panelini kullanmak zorunda değilsiniz. Değişiklikler sadece bilgisayarınızda gerçekleşecek, diğer oyuncular için standart silahla kalacaksınız.  

Artık Skinchanger for Valorant'ı çeşitli kaynaklardan indirebilirsiniz, asıl önemli olan bunların güvenilir olduğundan emin olmaktır. Ancak, nişancı geliştiricilerinin bu yazılımla hiçbir ilgisi olmadığını anlamak önemlidir, bu nedenle onu kullanıp kullanmamak size kalmış.

Programın prensibi

Makalede tartışılan araç, orijinal oyun kodunu değiştirir ve dış görünümlerin kilidini açar. Aslında, oyun dosyalarında zaten bilgisayarınızda bulunurlar, ancak bunlara yalnızca oyunun kurallarına uyarak resmi olarak erişebilirsiniz.

Görünüm değiştiriciler genellikle Valorant oynayan ve satın alma fırsatı bulamayan gençler ve çocuklar tarafından kullanılır. Ancak deneyimli oyuncular, karakterlerini yükseltebilir ve herhangi bir hile yapmadan güzel dış görünümler elde edebilirler.  

Programı kullandığım için yasaklanabilir miyim?

Skinchanger'ın oyunda yasaklanıp yasaklanmadığı sorusu elbette pek çok Valorant oyuncusunun ilgisini çekiyor. Evet, programın kullanımı diğer kullanıcılara hiçbir şekilde zarar vermese bile ban yeme olasılığı yüksektir.

Oyun koduna gömülü üçüncü taraf araçları kullanmak zaten yasa dışıdır, bu nedenle yasaklanmaya hazır olun. Ayrıca yasak farklıdır. Hesabınız bloke edilirse, istediğiniz zaman tekrar kayıt olabilir ve oynamaya devam edebilirsiniz. Ancak, tam olarak donanım için engellediklerinde durum çok daha karmaşıktır, çünkü bu durumda anakartınızın özel bir numarası sabitlenmiştir. Burada hesabın değiştirilmesi mümkün değildir. Yeni bileşenler satın almanız gerekecek.

Büyük olasılıkla 2023'te Valorant geliştiricileri, kod korsanlığına karşı önlem alacaktır, ancak şu anda Skinchanger, yine ücretsiz olarak dağıtılan çalışan bir yardımcı programdır.

Program kurulum talimatları

Sizin için hazırladığımız talimatlarda belirtilen tüm adımları tutarlı bir şekilde uygulayın:

  • Yardımcı programı bilgisayarınıza indirin;
  • Dosyaları paketten çıkarın;
  • EXE dosyasının paketinden çıkarıldığı klasöre gidin;
  • Skinchanger'ı kullanmaya başlamak için Vim.exe'yi çalıştırın ve Valorant'ı paralel olarak açın.

Bu kadar. Artık istediğiniz kaplamaları seçebilir ve bunlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde oyundaki silahlar sadece sizin sevdiğiniz gibi görünecek - şık, muhteşem ve güzel.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör