Telefonda Valorant - Valorant mobile'ı nereden indirebilirim?

Overwatch ve Counter-Strike: Global Offensive'in melezi olan çok oyunculu takım nişancı oyunu Valorant, son yıllarda büyük bir popülerlik kazanıyor. Video oyununun özü, iki takımla yüzleşmek, karakterinizin (ajan) rütbesini ve iyi atış yapma yeteneğini arttırmaktır. Pek çok hayran, nerede olurlarsa olsunlar istedikleri zaman oynayabilmek için oyunu telefonlarına yüklemek istiyor. Bahsedeceğimiz konu, oyunu bir mobil cihaza kurma olasılığı ile ilgili.

Valorant telefona ne zaman çıkacak

Riot Games, oyunun tam teşekküllü bir mobil sürümünün yayınlanacağını duyurdu ancak bunun ne zaman olacağı henüz belli değil. Ancak sizi memnun edebiliriz - geliştiriciler, uygulamanın kapalı bir beta test sürümünü başlattı. Oyun hala ham ve birçok iyileştirmeye ihtiyacı var. Ürün testine katılmak istiyorsanız, şirketin resmi web sitesinde bir talep bırakmanız gerekir, ardından size bir davetiye gönderilir ve erişim sağlanır.

Buna dayanarak, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip telefonlar için Valorant nişancı oyununun kesin çıkış tarihi bilinmiyor. Valorant'ın baş yapımcısına göre, çıkışın 2022'nin sonu veya 2023'ün başı için planlanmasına rağmen. Oyun çıkar çıkmaz, ürünün bilgisayar versiyonunda mutlaka öğreneceksiniz.

Akıllı telefonlar için benzer oyunlar

Valorant'ın resmi sürümü telefonunuzda çıkana kadar sizler için listesini hazırladığımız benzer oyun ürünlerini test edebilirsiniz:

  1. Hiper Ön - Valorant'ı, yani görsel stili, konumları ve karakterleri büyük ölçüde tekrarlayan Çinli NetEase Games şirketinden bir oyun. Bu, oyuncuların benzersiz karakterleri kontrol etmesi ve başka bir takımla 5'e 5 oynaması gereken birinci şahıs bir takım nişancı oyunudur.
  2. Apex Efsaneleri Respawn Entertainment tarafından geliştirilen dinamik bir battle royale tarzı nişancı oyunudur. Valorant'a esas olarak burada efsane olarak adlandırılan karakterlerde benzer.
  3. kabuk ateşi - 5 kişilik iki takımın belirli görevleri yerine getirerek birbirleriyle savaştığı bir takım oyunu. Ürün geliştiricisi Telkomsel Corporation'dır. Hem Android hem de iOS için bir sürümü var.

Listelenen tüm oyunların Valorant ile bir dereceye kadar benzerlikleri vardır ve hatta bazıları onun klonlarıdır, bu nedenle en sevdiğiniz nişancı oyununun mobil versiyonu görünene kadar, bu kadar ilginç ve heyecan verici oyunları oynayarak zaman geçirebilirsiniz.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör