Valorant'ta dış görünümler nasıl alınır?

Valorant oyununda tüm oyuncular aynı silahla oynuyorlar ancak geliştiriciler görünümlerini ve ses efektlerini değiştirmenize izin veren dış görünümler bulmuşlar ancak bunları nasıl alacağınızı bu yazıda anlatacağız. Elbette bu oyunda çok zaman geçiren kullanıcılar için silahın görünümünün diğer oyunculardan farklı olması önemlidir çünkü bu, bireyselliğinizi göstermenize ve başkalarının arka planından sıyrılmanıza olanak tanır ve Ateşli silahlara veya özgün tasarıma sahip yakın dövüş silahlarına bakmanız sizin için daha keyifli olacaktır.

Skin almanın yolları

Valorant'ın ücretsiz bir oyun olduğunu ve geliştiricilerinin hala bir şekilde para kazanması gerektiğini göz önünde bulundurarak, bu arada zorunlu olmayan ama bazen onlarsız zor olan bağışları tanıttılar. Yani burada Counter-Strike: Global Offensive video oyununda olduğu gibi neredeyse aynı sistem uygulanmaktadır. Görünümlerin kilidini açmak için üç ana seçenek vardır ve her birini analiz edeceğiz.

Acente sözleşmeleri

Elbette birçok oyuncu, paralarını kurtarmak için ücretsiz Valorant görünümlerini nasıl edinebileceklerini merak ediyor. Böyle bir yol var. Acentelerle sözleşme imzalamanız gerekiyor. Bu, birçok farklı ajanın kilidini açmanıza izin vermesinin yanı sıra, bir tabanca için bir dış görünüm elde etmeyi de mümkün kılacaktır, ancak bunun için sözleşmeyi sonuna kadar yükseltmeniz gerekir.

Savaş Bileti

Valorant video oyununda ücretsiz olarak dış görünüm elde edebileceğiniz başka bir seçenek daha var ve bu da 2023'te geçerli. Oyunda, on bölüme ayrılmış ve belirli sayıda seviye içeren bir savaş geçişi gibi bir şey var. Başka bir deyişle, savaş geçişini yükseltmeniz gerekiyor ve bunun için mümkün olduğunca çok şeye ihtiyacınız var:

  • Oynayın ve kazanmaya çalışın.
  • Günlük ve haftalık görevleri tamamlayın.
  • Testleri geç.

Yukarıdakilerin tümü, sonunda dış görünüm elde etmenizi sağlar, ancak bunların en orijinal olmayacağını ve çoğunlukla yalnızca tabancalar için olmayacağını anlamalısınız. Bu yöntemin avantajı, bu ödülün ücretsiz olarak bonus olarak verilmesi ve daha farklı ödüller almanızı sağlasa da pass'ın premium sürümünü satın almanıza bile gerek olmamasıdır.

Mağaza satın alma

Doğal olarak, kullanıcılar Valorant'ta bağış yapmadan nasıl dış görünüm elde edeceklerini öğrenmekle ilgileniyorlar. Ne yazık ki, bu seçenekler tükendi. Dış görünümlerin sahibi olmanın en hızlı ve en uygun ama maliyetli yolu, onları gerçek parayla satın alınan oyun içi para birimiyle satın almaktır.

Video oyununda satın alabileceğiniz ancak sevinmek için acele etmeyen bir mağaza var. Paranız olsa bile istediğiniz cilde sahip olmak o kadar kolay değil. Setleri sınırlıdır, bu nedenle gerekli koleksiyon veya belirli bir öğe bazen aylarca beklemek zorunda kalır.

Mağazaya gittikten sonra hangi kaplamaların mevcut olduğuna bakın ve ihtiyacınız olanın orada olup olmadığını bir an önce satın alın. Ayrıca altta bir "Teklifler" bölümü olduğunu unutmayın. Buna en az talep edilen, en popüler veya en eski dış görünümler dahildir.

Gece pazarı

Burada oyuncular Valorant'ta silah görünümlerini daha iyi bir fiyata alabilirler ve şimdi bunu nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz. Gece pazarı oyunda herhangi bir bildirimde bulunmadan görünür, bu yüzden buna hazırlıklı olun.

"Mağaza" bölümünün sağ üst köşesinde, kullanıcının geceye veya aynı zamanda "karaborsa" olarak anıldığı yere tıkladığında oyun kartına benzeyen bir simge görünecektir. Burada 6 kart göreceksiniz. Hangi görünümlere sahip olduğunuzu görmek için hepsini açın (her oyuncu için benzersiz olacaktır). Teklif sadece 14 gün için geçerlidir, bu yüzden istediğiniz görünümü satın almak için acele edin. Genellikle harika indirimler sunarlar.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör