Valorant'a nasıl arkadaş eklenir?

Valorant'ta, Steam'de olduğu gibi, daha sonra davet gönderebileceğiniz ve birlikte oynayabileceğiniz arkadaş ekleme işlevi vardır.

Valorant'ta arkadaş eklemek için önce başka bir kişinin Riot ID'sini (rumuz) ve tanımlayıcısını (hashtag) bulmalısın. Takma adın üzerine gelmeniz yeterlidir ve bir araç ipucu olacaktır.

  1. Ardından oyuna başlayın, ana menünün sağ alt köşesindeki küçük adam simgesine tıklayın. "İletişim" menüsü gizliyse ve simgeler görünmüyorsa, imleci ekranın sağ kenarına getirin ve tıklayın. Arkadaşlar paneli açılmalıdır.
  2. Bir takma ad ve numara girmek için alanlar görünecektir.
  3. Bir arkadaşınızı davet etmek için "Riot ID" alanına bir takma ad girin ve "Etiket" alanına "#" işareti olmadan sayıları girin (aşağıdaki örneğe bakın). Ardından, sağdaki "+" işaretine tıklayın.

Bir arkadaşa, sol alt köşede "Bir arkadaşa arkadaşlık isteği gönderildi ..." mesajıyla birlikte bir ekleme isteği gönderilecektir. Şimdi geriye kalan tek şey, ikinci kişinin daveti görüp kabul etmesini beklemek. Bundan sonra, arkadaş listesi bir oyuncuyla daha doldurulur ve onunla ortak bir oyun oluşturabilirsiniz.

Veriler yanlış girilirse, oyun "... mevcut değil" yazısıyla bildirimde bulunacaktır.

Kural olarak, açıklanan eylemlerle ilgili herhangi bir sorun yoktur. Listeye bir kişi eklemek işe yaramazsa, desteğe yazın.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör