Valorant'ta takma adınızı nasıl değiştirirsiniz?

Valorant'taki Nick (diğer adıyla Riot ID, kullanıcı adı), bir Riot hesabına kaydolurken belirlenir. Çoğu zaman kullanıcılar, Valorant'ta takma adlarını değiştirmek ister ve değiştirmekte zorlanacak bir şey yoktur. Tek uyarı, takma adınızı ve etiketinizi 30 günde bir defadan fazla değiştiremeyeceğinizdir.

değişiklik yapmak

  1. Web sitesine git https://account.riotgames.com/. Mevcut Riot ID'niz ve şifrenizle giriş yapın. Sistem sizden hesabınızı doğrulamanızı isteyebilir. Ardından, sitedeki alana girilmesi gereken postaya aktivasyon kodu içeren bir e-posta gönderilecektir.
  2. Ardından, “RIOT ID” menüsünü seçmeniz gereken ayarlar sayfasına yönlendirileceksiniz.
  3. "New RIOT ID" alanına, tüm Riot oyunlarında görüntülenecek, istediğiniz benzersiz takma adı girin. Ayrıca takma ad ile diğer kullanıcılar sizi arkadaş olarak ekleyebilecek ve ortak oyunlara davet edebilecek.
  4. "#" alanına kendi oluşturduğunuz dört haneli yeni bir hashtag'i girin. Veya aşağıdaki "rastgele" bağlantıya tıklayın ve sistem otomatik olarak bir rasgele sayı üretecektir.
  5. Ardından "Gönder"e tıklayın.

E-posta adresine gönderilen bir mektup, adın başarılı bir şekilde değiştirildiğini gösterecektir.

Bir dahaki sefere takma adınızı ancak bir ay bekledikten sonra değiştirebilirsiniz.

Bu nedenle, başarılı bir takma ad oluşturduğunuzdan şüpheniz varsa, yardım için jeneratöre başvurabilirsiniz. Bu bağlantıyı takip et https://nick-name.ru/ru/generate/, gerekli oluşturma parametrelerini ayarlayın:

  • takma adın ilk harfi;
  • karakterler;
  • jeneratör tipini seçin.

Ardından, "Oluştur" düğmesine tıklayın ve komut dosyası her tıklamada yeni bir takma ad seçeneği sunacaktır.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör