Valorant Hatası: Gerekli bağımlılıklar yüklenemedi

Valorant'taki "Gerekli bağımlılıklar yüklenemedi" hatası, onsuz oynayamayacağınız Vanguard hile önleme ile ilişkilidir.

Çoğu zaman, bağımlılık hatası Windows 7'de görünür. Sorun, Windows'un 10. sürümünde de ortaya çıkar, ancak genellikle bilgisayarı yeniden başlatarak veya hata bildiriminin altındaki "Güncelle" düğmesine tıklayarak giderilir.

Aşağıda, geliştiricilerin resmi web sitesinde verdiği hatayı düzeltmek için yalnızca genel öneriler yer almamaktadır. Yardımcı olabilecek olası nedenlerin ve yöntemlerin en kapsamlı listesini yaptık. Bu makaleyi yazarken, bağımlılık yükleme sorununu çözmeyi başaran gerçek kullanıcıların yanıtlarını da dikkate aldık.

Her çözüm için yöntem bireysel olacaktır, bu nedenle olumlu bir sonuç yoksa mevcut tüm yöntemlerin kullanılması önerilir. Sorun herhangi bir şekilde ortadan kalkmazsa, öncelik Valorant desteğine yazmaktır.

Bağımlılıklar kurulu değil - ne yapmalı?

 1. Vanguard anti-cheat'i kaldırın ve yeniden yükleyin. İlk önce hile önlemeyi devre dışı bırakmanız gerekir. Vanguard simgesine sağ tıklayın ve Exit Vanguard'ı seçin.Ardından, Vanguard'ı çeşitli şekillerde kaldırabilirsiniz. Alternatif olarak, işletim sistemlerinin tüm sürümlerinde bulunan standart "Programları Kaldır" aracı aracılığıyla (spoiler altındaki ekran görüntülerine bakın).
  Görmek
  Windows10Bilgisayarınızda yüklü tüm uygulamaların bir listesini görene kadar aşağı kaydırın.Windows 7, 8 (Windows XNUMX'da çalışacak)
  Yeni güncellemelerde, tepsi simgesi aracılığıyla kaldırma işlemi mümkündür - simgenin içerik menüsünde "Diğer" öğesini açın ve "Unistall Vanguard" öğesini seçin.Hile önlemeyi kurmak için Valorant oyun kısayolunu başlatmanız yeterlidir ve kurulum otomatik olarak başlayacaktır. Bundan sonra, oyunu başlatmadan hemen PC'yi yeniden başlatın ve hatanın gidip gitmediğini kontrol edin.
 2. Valorant'ı tamamen kaldırın. Video kartı sürücülerinizi güncellemek de dahil olmak üzere en son Windows güncellemelerini yükleyin. Öncelikle güncelleme paketlerinin sıralı kurulumundan bahsediyoruz. KB4474419o zaman KB4490628. Sonunda, GPU için sürücüyü güncelleyin. Her güncellemeyi yükledikten sonra yeniden başlattığınızdan emin olun. Ardından, antivirüs ve Güvenlik Duvarını devre dışı bırakın, Valorant istemcisini sıfırdan yükleyin. Kurulum dosyası yoksa, işte bağlantı: Valorant'ı indir. Hile önleme dahil tüm bileşenler yüklenene kadar bekleyin. "Oynat" düğmesine basmayın, istemciyi hemen kapatın. Windows'u yeniden başlatın ve hata gitmiş olmalıdır. Ek olarak, antivirüs dışlamalarına Vanguard ve Valorant içeren bir klasör eklemeniz önerilir.
 3. Oyunu uyumluluk modunda başlatmak için ayarları yapın. Oyunun kısayoluna sağ tıklayın, "Uyumluluk" sekmesini seçin ve "Bu programı 7/8.1/10 uyumluluk modunda çalıştır" onay kutusunu işaretleyin.

Son adım, hile önleme ile birlikte oyunu tamamen kaldırmanız gerektiğinde radikal bir yoldur, yardımcı olmadıysa, o zaman desteğe başvurmanız gerekir.

Ayrıntılı videoya bakın.

ayrıca

Video kartının "yakacak odununu" güncellemek için özel araçlar geliştirilmiştir:

 • nVidia-GEFORCE DENEYİMİ https://www.nvidia.com/ru-ru/geforce/geforce-experience/download/;
 • Radeon için birden fazla program kullanılabilir https://www.amd.com/ru/support/kb/faq/gpu-131.

2. paragrafta açıklanan paketleri kurarken bir hata oluşursa, sistem güncellemelerinden sorumlu hizmeti - Windows Update'i devre dışı bırakmış olabilirsiniz. "Hizmetler"e gidin. Bunu yapmak için "Windows + R" tuş bileşimine basın, "services.msc" komutunu girin ve "Tamam" ı tıklayın.

Hizmeti bulun, sağ tuşla özellikleri açın ve başlangıç ​​türünü "Otomatik" olarak ayarlayın, sistemi yeniden başlatın. Güncellemeleri tekrar çalıştırmayı deneyin.

Malzemenin, gerekli bağımlılıkların hatasıyla başa çıkmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz.

Sonuçla ilgili yorumlarda aboneliğinizi iptal ettiğinizden emin olun ve tercihen, gelecekteki oyuncular için daha kolay olması için hangi yöntemin işe yaradığını bize bildirin.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör