Vanguard anti-hile ile birlikte Valorant nasıl tamamen kaldırılır

Valorant'ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak için sadece oyundan kurtulmanız değil, aynı zamanda Vanguard anti-cheat'i de kaldırmanız gerekir.

Tüm işlemlerden önce, oyundan çıktığınızdan ve hile önlemeyi kapattığınızdan emin olun.

Görev çubuğundaki Vanguard simgesine sağ tıklayıp Exit Vanguard'ı seçerek ikincisinden çıkabilirsiniz.

Geliştiriciler ayrıca simge menüsündeki simgeleri silme özelliğini de tanıttı. Bunu yapmak için, tepsi simgesini tıklayın, "Diğer" öğesini kapatın ve ardından "Unistall Vanguard" öğesini tıklayın.

Windows 10'da Kaldır

  1. Arama çubuğuna "sil" yazmaya başlayın. Sistem, aralarında "Program Ekle veya Kaldır" olacak standart işlevlerin bir listesini sunacaktır.
  2. İstediğiniz öğeye gidin ve aşağıdaki listede oyunu ve hile önlemeyi bulun. Sol fare tuşuyla bir kez tıklayın, ardından "Sil" üzerine tıklayın. Değişiklik yapmak ve kaldırma işlemini tamamlamak için Windows ile anlaşın.

Eski Windows için talimatlar

Windows 7 ve 8'de ayrıca standart bir kaldırma aracı vardır, ona kontrol panelinden erişmeniz yeterlidir.

  1. Aramanıza "panel" kelimesini yazmaya başlayın.
  2. Ardından, "Programlar" bölümünde "Programları kaldır" bağlantısını tıklayın.
  3. Valorant ve Riot Vanguard PC'de yüklü tüm programlar arasında bulun. Sırayla her birine tıklayın ve üst kısımdaki "Sil" seçeneğine tıklayın. Gerekirse, kaldırma işlemini tamamlamak için sistemle anlaşın.

Yöntem ayrıca Windows 10'da da çalışır. İleride bu şekilde her türlü uygulama ve oyunu bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Manuel kaldırma

Çoğu durumda, çıkarılması için önerilen yukarıdaki yöntemler işe yarayacaktır. Oyunun kendisi kesinlikle ortadan kalkmalı, ancak hile önleme ile ilgili sorunlar olabilir. Ardından, hile önlemeyi komut satırı aracılığıyla manuel olarak kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Klavyedeki "Windows + R" düğmelerine aynı anda basın. Çalıştır penceresine cmd yazın.

Açılan satır penceresinde iki komutu çalıştırmanız gerekir (her "Enter" tuşuna bastıktan sonra):

  • sc vgc'yi sil;
  • sc vgk'yi sil.

Başarılı silme işlemine bir "DeleteService SUCCESS" bildirimi eşlik edecektir.

Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızdan emin olun. Ardından, sistem sürücüsündeki "C:\Program files" klasörüne gidin. "Riot Vanguard" klasörünü bulun ve bağlam menüsünden "Sil"i seçin.

Sonucun güvenilirliği için komut istemini yönetici olarak çalıştırın. Arama yoluyla "command" yazmaya başlayın ve sağ tıklayarak "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini seçin. Ardından yukarıdaki adımları izleyin.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör