Oyunun bitmesini beklemeden Valorant'a nasıl teslim olunur?

Valorant 1.02 güncellemesinin ardından geliştiriciler, maçı erken bitirme özelliğini kullanıma sundu. CS:GO rekabetçi maçlarında teslim olma özelliği popülerdir. Bazen bir takım nesnel olarak diğerinden bir kafa ile daha güçlüdür ve her turu şanssız kazanır, o zaman oynamak mantıklı değildir. Ya da hile yapanlar rakip takım adına oynuyor ki bu da başa çıkılması çok zor bir durum. Ardından takım içinde oylamaya başlayabilirsiniz ve oyların çoğunluğu toplanırsa maç planlanandan önce sona erer.

Valorant'a teslim olmak için sohbeti açmanız ve "/surrender" komutunu girmeniz gerekiyor. Takımdaki her oyuncunun katılması gereken bir oylama başlayacak. Erken pes etmek için oyların çoğunluğunu almanız gerekiyor. Kabul etmek için, reddetmek için F5 tuşuna basmalısınız - F6. Veya sohbette "/ evet" veya "/ hayır" yazın. Oy vermek için "/ff" komutunu da kullanabilirsiniz.

Sizin için en uygun olan seçeneği kullanın.

  • Oylama başarılı olursa, oyun bir sonraki turun başında sona erecek. Örneğin, şu anda 10. turu oynuyorsanız ve bu sırada herkes teslim olmak için oy kullandıysa, 11. turun başlamasıyla birlikte maç sona erecektir.
  • Önemli! Oylama sırasında eylemsizlik, oyun tarafından olumlu bir oy olarak değerlendirilecektir, bu nedenle oyunun erken bitmesine karşıysanız, aleyhte oy verin.
  • Her oyun aşamasında bir kez Valorant'ta teslim olmayı teklif edebilirsiniz. Herhangi bir oyuncu daha önce teslim olmayı teklif ederse, yine de oylama yapma şansınız olacak.
  • Hangi tarafta oynarsanız oynayın, 7. turdan sonra veya takım arkadaşlarınızdan biri herhangi bir nedenle oyundan çıktıktan hemen sonra vazgeçebilirsiniz.
  • Geliştiricilere göre teslim olma durumunda mevcut maçta kazanılan reyting tamamen iptal edilir.
arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör