Valorant başlamıyor, "Başlayamadı" hatası

Bazen Valorant yüklenmez veya çeşitli bildirimlerle (hata kodları) başlamaz. Böyle bir durum, Valorant başlatılırken "Başlatılamadı" hatasıdır.

Tam hata şöyle görünür:

"Başlatılamadı *:\Riot Games\VALORANT\live\ShooterGame/Binaries/Win64/VALORANT-Win64-Shipping.exe" ShooterGame -remoting-app-port=55944 -remoting-auth-token -ares-deployment=na -config-endpoint=https://shared.na.a.pvp.net -savetousrdir -cultur=en_US -rso-endpoint=https://auth.riotgames.com CreateProcess() 5" döndürdü

Oyuna başlamaya çalışırken hata oluşuyor. Durumu düzeltmek oldukça kolaydır ve çoğu durumda karmaşık eylemler gerektirmez.

Ne yapmalı

  1. Hata oluştuktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Valorant'ı tekrar çalıştırmayı deneyin. Çoğu zaman, sistemi yeniden başlatmak yardımcı olur.
  2. Riot Vanguard hile önleme sistemini yeniden kurun. Hile önlemeyi çalıştırın, ardından görev çubuğunun (tepsi) sağ alt köşesinde Vanguard simgesi görünecektir. Simgeye sağ tıklayın ve Vanguard'ı Kaldır'ı seçin. Ardından, yükleyicinin hile önlemeyi yeniden yüklemesi için Valorant'a gidin. PC'yi yeniden başlatın.
  3. Önceki paragrafa benzer şekilde devam edin, ancak hile önlemeyi kaldırdıktan sonra Valorant'ı yönetici olarak çalıştırın (RMB kısayoluna tıklayın ve içerik menüsünün en üstünden istediğiniz öğeyi seçin).
  4. Temel çözüm, Valorant'ı hile önleme ve temiz kurulumla birlikte sıfırdan tamamen kaldırmaktır.

Yükleme dosyasının en son sürümüyle yeniden yükleyin. Valorant'ı resmi web sitesinden indirmeniz gerekiyor.

Bu adımlar, "Createprocess() başlatılamadı, 5 döndürüldü" hatasının eşlik ettiği başlatma sorununun çözülmesine yardımcı olacaktır.

Her oyuncu için eylemler bireyseldir. Normal bir yeniden başlatma birine yardımcı olacaktır, birisinin Vanguard ile oyunu yeniden yüklemesi gerekecektir.

Oyun hala başlamazsa ve hata yeniden belirirse, destek ekibi Discord'a yazmanızı önerir.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör