En iyi 3 gerçekten efsanevi modern oyun

Efsanevi oyunlar, zamanın testinden geçmiş, ancak yine de alakalı ve talep görmeye devam eden, endüstrinin tek seferlik, gerçek mücevherleri ve elmaslarıdır. Bu tür oyunlar hiçbir şeyden korkmaz: her zaman sadık bir hayran ordusuna sahiptirler. Bu oyunların her biri milyonlarca kopya sattı, ancak yine de mağazalarda popülerlik açısından her türlü derecelendirmeye ve zirveye liderlik ediyorlar. Aşağıda kendine saygısı olan her oyuncunun oynaması gereken efsane oyunlardan bahsedeceğiz. Ama unutma yiğit bu en iyi oyun!

Elder Scrolls 5: Skyrim

Ayrı bir sunum ve açıklamaya ihtiyaç duymayan bir oyun. Bu, hala çok popüler olan ve talep gören gerçek bir yaşayan efsanedir. Proje 2011 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri neredeyse tüm oyun platformlarına taşındı. "Skyrim", bilgisayar monitöründe yaşayabileceğiniz bütün bir hayattır. İşte sırlar ve gizemlerle dolu çok çeşitli bir açık dünya. Oyuncuya zor seçimler sunan ilginç bir olay örgüsü. Zamanınızı ilgiyle geçirmenin çok sayıda farklı fırsatı ve yolu var. Örneğin, burada kişisel bir ev alıp çocukları evlat edinebilir veya gerçek bir vampir olabilirsiniz.

GTA 5

Şu anda sektördeki en ünlü oyun serilerinden birinin son numaralı kısmı, PC'ye ek olarak android akıllı telefonlar için bir versiyonu da var, GTA 5 indirme sayfası Üçüncü şahıs polisiye gerilim filmi, sürekli olarak en iyilerden biri olmaya devam ediyor. popüler oyunlar, zaten sağlam bir yaşı olmasına rağmen. Projenin bu kadar popüler olması, sürekli olarak yeni içerikle desteklenen çok ayrıntılı ve heyecan verici bir çevrimiçi modla açıklanmaktadır. Aksi takdirde, bu inanılmaz derecede büyük ve iyi geliştirilmiş bir oyundur, burada hikaye görevlerinden geçmek zorunda bile değilsiniz: burada çok eğlenceli ve her zaman yapacak bir şeyler var.

Karanlık Ruhlar (seri)

Karmaşık oyunların hala talep gördüğünü ve halk için ilginç olduğunu kanıtlayan, rol yapma oyunu unsurları içeren üçüncü bir kişiden bir dizi sert aksiyon. Şimdiden bu franchise'a efsanevi diyebiliriz çünkü henüz kimse onun gibi bir şey yaratmadı. Tüm bölümlerin eylemleri karanlık bir fantezi dünyasında gerçekleşir. Yerel hikaye, nesnelerin ani açıklamaları ve diğer karakterlerin nadir kopyaları aracılığıyla sunulur. Oyunun ana özelliği, her hatanın ölümcül olabileceği son derece zorlu savaşlardır. Boss savaşları ayrı bir hikaye çünkü herkesin kendi yaklaşımını bulması gerekiyor ve çok sık ölmeniz gerekecek.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör