VALORANT 6.08 Yaması'ndaki değişiklikler

Bugün güncellenmiş yama 6.08'in haberlerine değineceğiz.Bu yama oyuna bir takım denge değişiklikleri, hata düzeltmeleri ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri getiriyor. Bu yazımızda Valorant Yama 6.08 ile gelen değişikliklere daha yakından bakacağız.

6.08 yamasındaki değişiklikler

 

Büyük değişiklikler

TEMSİLCİ GÜNCELLEMELERİ

İlk olarak, yama birkaç ajanda önemli değişiklikler getiriyor. Örneğin Viper, artık daha hızlı devreye giren ve havada etkinleştirilebilen Zehirli Ekran yeteneğine bir destek aldı. Ek olarak, zehir bulutu artık daha kısa bir süre için kalıyor, bu da etrafta dolaşmayı ve stratejiler yürütmeyi kolaylaştırıyor.

Öte yandan Brimstone, yangın çıkarma yeteneğinin maliyetinde bir azalma ve genel hasar çıkışında bir artış gördü. Gökyüzü Dumanı'nın süresi azaltıldı, ancak yeteneğin artık daha hızlı bir bekleme süresi var.

Cypher ayrıca bazı dikkate değer değişiklikler aldı: Trapwire'ı artık Sage's Barrier Orb tarafından yok edilemiyor. Ek olarak, Cybercell yeteneğinin artık iki şarjı var, bu da onu daha çok yönlü hale getiriyor ve oyunculara savaşta daha fazla seçenek sunuyor.

SİLAH DEĞİŞİKLİKLERİ

Yama, Valorant'taki silah dengesinde de bazı değişiklikler yaptı. Son aylarda popüler olan Bucky av tüfeği, atlamalar sırasında daha az isabetli hale geldi. Mareşal Keskin Nişancı Tüfeği de nerflendi, atış hızı düşürüldü ve fiyatı 50 kredi artırıldı.

YETENEK SEÇENEKLERİ

Denge değişikliklerinin yanı sıra yama, Valorant'a bazı yaşam kalitesi iyileştirmeleri de getiriyor. En dikkate değer değişikliklerden biri, Recon Bolt Sova ve Alarmbot Killjoy gibi belirli yetenekler için bir "geçiş" seçeneğinin eklenmesidir. Bu seçenek, oyuncuların bir yeteneği devre dışı bırakmak için ayrı bir düğmeye basmak yerine aynı düğmeye basarak açıp kapatmasına olanak tanır.

Yama aynı zamanda oyuncuların nişangahın boyutunu, rengini ve opaklığını özelleştirmesine olanak tanıyan yeni bir arayüzle oyuncuların nişangahı özelleştirmesini kolaylaştırdı. Yama ayrıca oyun içi mağazada bazı iyileştirmeler yaparak, öğeleri satın almayı ve arayüzde gezinmeyi kolaylaştırdı.

 

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör