VALORANT Yama 6.05 Değişiklikleri

VALORANT, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların dikkatini çeken popüler bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Sık güncellemeler ve düzeltmelerle oyun, oyunculara yeni içerik ve özellikler sağlayarak gelişmeye devam ediyor. Bu kez, güncellemedeki yeni değişiklikler oynanışı, iletişim sistemini ve oyunun performansını güncelleyip iyileştirdi.

Valorat yaması 6.05

Yenilikler - Temsilciler

GEKKO

Şimdi ses daha da iyi hale geldi - patlama seslerinin yeni varyantları eklendi, plazma pıhtılarının ses efektleri iyileştirildi. Bu nedenle, saldırının nereye uçtuğunu belirlemek daha kolay olacaktır - size mi yoksa bir müttefike mi?

Oyunda uygulanan ve Gekko'nun topları nasıl toplayıp bu aksiyonu finale taşıdığına dair görsel bir an. Topların kendileri görsel iyileştirmeler aldı (artık düşman evcil hayvanlarının dönüşümünü görebilirsiniz).
Performans (Ayarlar öğesi), oyuncuların grafik kartı iş parçacıklarını işlemekle ne zaman meşgul olduğunu anlamalarına yardımcı olmak için artık bir "GPU Yanıtı Bekleniyor" dizinine sahip.
Çeşitli formatlardaki çok sayıda hata da kaldırıldı. Valorant güncellemesinden sonra tüm listelerini resmi web sitesinde görebilir veya kendi oyununuzla kontrol edebilirsiniz!

Yaşam kalitesindeki değişiklikler

Yama aynı zamanda oyuna aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli kalite değişiklikleri getiriyor:

seyirci modu:

Seyirci Modu iyileştirildi, izleyicilerin HUD'ları değiştirmesine ve kamerayı daha etkili bir şekilde kontrol etmesine olanak tanıyor.

Sosyal özellikler:

Son oyuncuları görüntüleme ve onları arkadaş listenize ekleme yeteneği de dahil olmak üzere oyuna sosyal özellikler eklendi.

oyun

Daha fazla artı işareti profili eklediyseniz (artı işareti devre dışı kaldı) artı işareti ayarlarını içe aktar düğmesinin sorunu düzeltildi. Maksimum profil sayısı 15 adettir.
Oyuncular artık çömelerek ve zıplayarak AoE hasarından kaçamayacaklar.

 

 

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör