Lotus haritası - yeni Valorant

Riot Games'in popüler rekabetçi nişancı oyunu Valorant, 2020'de piyasaya sürüldüğünden beri bağımlılık yaratan oyun tarzı ve çeşitli karakterleri ile hayranlarını memnun ediyor. 2023'te oyunun geliştiricileri, genel bir heyecana neden olan yeni bir Lotus haritası tanıttı. ve oyun topluluğunun beklentileri yama 6.0.

Harita planı

Lotus, yüksek gökdelenler ve geniş caddelerin olduğu, neon aydınlatmalı, fütüristik bir şehir manzarasında yer almaktadır. Harita, hareketli bir pazar yeri, şık bir ofis kompleksi ve yüksek teknolojili bir laboratuvar da dahil olmak üzere bir dizi farklı alana sahiptir. Her alanın kendine özgü tasarımı ve düzeni vardır ve stratejik oyun için pek çok fırsat sağlar.

Valorant 2023 - Lotus

Lotus'un en çarpıcı özelliklerinden biri de dikey olması. Harita, oyuncuları çevrenin farklı seviyelerini ve yüksekliklerini keşfetmeye teşvik etmek için tasarlanmıştır; birçok balkon, çatı ve diğer yüksek alanlardan yararlanabilirsiniz. Oyuncuların sürekli olarak çevrelerinin farkında olması ve taktiklerini buna göre ayarlaması gerektiğinden, bu, oyuna ekstra bir karmaşıklık katmanı ekler.

LOTUS: KAYIP ŞEHRİN GİZEMLERİ

LOTUS: MYSTERIES OF THE LOST CITY OF VALORANT, oyuncuların ormanda bir yerlere gizlenmiş kayıp bir şehri aramaya çıktıkları heyecan verici bir görev olan popüler oyun Valorant'ın yeni üyesidir.
Oyuncular, kayıp şehir VALORANT'ın gizemlerini ortaya çıkarmak için farklı yerleri keşfetmeli, öğeler toplamalı ve bulmacaları çözmeli. Oyun sırasında oyuncular vahşi hayvanlar, tehlikeli tuzaklar ve eski eserleri koruyan gardiyanlar gibi çeşitli tehlikeler ve engellerle karşılaşacak.

Valorant'ta Lotus kartı

LOTUS: Mysteries of the Lost City genişleme paketinde oyuncular, hedefe giden yolda zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olacak yeni ekipman ve silahlar kullanabilecekler. Ayrıca oyuncular, görevleri tamamlamak ve belirli hedefleri tamamlamak için çeşitli ödüller ve başarılar alabilecekler.
LOTUS: MYSTERIES OF THE LOST CITY OF VALORANT, Valorant oyuncularının macera ve gizem dolu heyecan verici bir dünyaya kendilerini kaptırmaları için eşsiz bir fırsattır. Eklenti heyecan verici olmayı vaat ediyor ve oyuncuları kayıp şehir Valorant'ın gizemlerini ortaya çıkarmak için sayısız denemeden geçmeye zorlayacak.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör