VALORANT Yama 6.07 Değişiklikleri

Bugün Valorant oyun dünyasındaki taze değil, ilgili haberlere, yani 6.07 Yaması'nda oyuncuları hangi değişikliklerin beklediğine değineceğiz.

Değerli yama 6.07

Yeni temsilci: KAY/O

6.07 Yaması'ndaki oyuna ilk büyük ekleme, yeni KAY/O temsilcisinin tanıtımıdır. KAY/O, düşman yeteneklerini devre dışı bırakmasına, konumlarını ortaya çıkarmasına ve önemli hasarlar vermesine izin veren becerilere sahip bir savaş robotudur.

Yeni bir ajan eklemeye ek olarak, eski ajanlar da yeni özellikler aldı. Bu değişiklikleri tam olarak kontrol ettikten sonra, şu anda çevrimiçi olarak oynayabileceksiniz.

Silah Değişiklikleri

6.07 Yaması ayrıca bir dizi silah dengesi değişikliği getiriyor. Stinger azaltılmış isabet ve hasarla sinirlendi, Guardian ise artırılmış isabet ve azaltılmış geri tepme ile güçlendirildi. Operatör ayrıca dürbün süresi artırılarak ve dürbünlü hareket hızı azaltılarak nerflendi.

Kartlardaki yenilikler

6.07 Yaması'ndaki değişikliğin en önemli kısmı ise oyunun haritalarına bir takım gelişmelerin getirilmesi. Örneğin, Split'in orta bölümü saldırganların defans oyuncularına doğru ilerlemesini kolaylaştırmak için yeniden tasarlandı ve Breeze'in "A" girişi, defans oyuncularının tutunmasını kolaylaştırmak için küçültüldü.

Düzeltilmiş hatalar

AJANLAR

  • Mavi atış izi, öğeler vb. portaldan geç. Bu görsel efekt artık sadece müttefikler tarafından görülebilir.

OYUN SÜRECİ

  • Kayıp paketler görüş alanı dışında olsalar bile ışınlanan aracıların mini haritada görülebilmesi sorunu düzeltildi.
  • "Ana hatları ve vurguları gizle" ayar modu açıkken bile oyuncuların vurgularının görünür olmasına neden olan bir hata düzeltildi.
  • Inferno Phoenix (C), Toxic Screen Viper (E) ve Wave Crest Harbour (E) gibi güçler etkinleştirildiğinde mini haritada engellerin düzgün şekilde çizilmemesi sorunu düzeltildi.
arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör