Teknik destek Valorant - nasıl yazılır?

Herhangi bir oyunda, kendi başlarına çözülemeyecek sorunlar ortaya çıkabilir. Diğer birçok oyun gibi Valorant'ın da, oyuna başlarken bir hata olması veya Valorant Puanlarının kredilendirilmesinde yaşanan sorunlar gibi oyunla ilgili herhangi bir sorun olması durumunda, çalışanları oyunculara yardımcı olacak teknik desteği vardır.

Burada kısa ve eksiksiz talimatlar var. Tam sürüm aşağıda bulunabilir ve talebinizi hızlı bir şekilde göndermeniz gerekiyorsa, işte kısa sürüm:

  • Web sitesine git support-valorant.riotgames.com
  • Sayfayı aşağı kaydırın ve kırmızı düğmeye basın "İstek gönderin"
  • Sorunun türüne uygun istek türünü seçin
  • Seçilen istek türü gerektiriyorsa hesabınızda oturum açın
  • Sorunun ayrıntılarını içeren alanları doldurun
  • Düğmeye bas "Gönder" sayfanın altı

İsteği gönderdikten sonra geriye sadece beklemek kalıyor - Valorant teknik desteği tüm isteklere anında yanıt veremez, bu nedenle bu işlem zaman alabilir. Mail ve spam klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayın!

Teknik destek Valorant - web sitesi

Valorant desteğine yazmak için web sitesine gitmeniz gerekir: support-valorant.riotgames.com. Site, çeşitli yararlı bilgiler içeren birçok bölüme sahiptir. Bir sorunla karşılaşırsanız, önce sitede yanıtı bulmaya çalışmalısınız: birisinin aynı sorunla karşılaşmış olması oldukça olasıdır ve bir destek talebinden sonra sitede yanıtı içeren bir makale belirmiştir.

Tehpodderzhka Valorant kak napisat 800x392 - Teknik destek Valorant - nasıl yazılır?

En üstte, belirli bir sorunun cevabını aramak için bir alan var, onu kullanabilirsiniz:

Tehnicheskaya podderzhka Valorant poisk poisk posajtu 800x324 - Teknik destek Valorant - nasıl yazılır?

Sayfayı biraz aşağı kaydırdığınızda, sitedeki hazır makalelerin aniden sorunuza cevap vermemesi durumunda destek mektubu yazmak için bir düğme bulabilirsiniz. Ayrıca, başlıklar aniden ilginizi çekerse bakabileceğiniz ilginç ve faydalı makaleler içeren iki kalıp vardır.

Tehnicheskaya podderzhka Valorant interesnye stati ve poleznye stati 800x413 - Teknik destek Valorant - nasıl yazılır?

Valorant teknik desteğe nasıl yazılır?

Elbette site tüm sorulara cevap ve tüm sorunlara çözüm sağlayamaz. Bu gibi durumlarda, zor durumdaki oyunculara yardım etmeye hazır teknik destek çalışanları vardır. Bir mektup yazmak ve birinden yanıt almak için kırmızıya basmanız gerekir. "Talep gönder" düğmesi sayfanın ortasında.

Düğmeye tıkladıktan sonra, istek türü seçimi olan bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Açılır listede, talebin konusunu seçmeniz gerekir: sadece bir inceleme / soru, hesabınızla ilgili sorunlar, oyun vb. Çoğu konuda istek göndermek için, bu mümkün olmadığı sürece (örneğin, bir hesap kaybı isteği gönderirken) hesabınızda oturum açmış olmanız gerekir. Bunu sayfanın sağ üst köşesinden veya istek tipini seçtiğinizde çıkan butona tıklayarak yapabilirsiniz.

Talep türünü seçtikten sonra ekranda doldurmanız gereken metin alanları çıkacaktır. Her tür için farklıdırlar, ancak bunları doldurmak zor olmayacaktır - içerikleri doğrudan talebin konusuyla ilgilidir. Yıldızlı alanlar doldurulmalı, diğerleri isteğe bağlıdır. Örneğin, Valorant Puanları ile ilgili bir sorun hakkında istek göndermek için belirtmeniz gerekenler:

Tüm alanları doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayabilirsiniz. Valorant teknik desteği e-postanızı yanıtlayacaktır, bu yüzden sık sık kontrol etmeyi unutmayın. Cevap biraz zaman alabilir ve bu, İnternette bağımsız bir çözüm arayışına harcanabilir.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör