Baykuş yiğit. Yetenek nasıl oynanır

Baykuş (Sova), en başından beri oyunda yer alan Valorant oyunundaki altıncı ajandır. Birinci sınıf okçuluk ve aynı zamanda düşmanı yenmeye yardımcı olan deneyimli bir avcıdır. Düşmanları hızlı bir şekilde bulduğu ve onlar hakkında ekip için değerli olabilecek maksimum yararlı bilgiyi aldığı keşif yeteneklerine sahiptir. Karakter saldırı veya savunma oynayabilir. Sage, Fade, Breach dahil müttefiklerle birlikte, Owl'un oldukça etkili olacağı birçok ilginç strateji geliştirebilirsiniz.

Baykuş ajanı

Karakter hakkında ilginç gerçekler

Baykuş, kendisi için bilerek böyle bir takma ad seçen bir Rus ajanıdır. Bildiğiniz gibi, baykuşlar çok keskin görüşlü kuşlardır ve mükemmel bir yaya sahip olan dövüşçümüzdür. Kuzey Kutbu'nda, şüphesiz bedenini ve ruhunu sertleştiren sonsuz soğuk ve soğuğun ortasında doğup büyüdü. Adamın VALORANT Protokol organizasyonuna katılmadan önceki hayatı hakkında askeri tecrübesi olması dışında neredeyse hiçbir şey bilinmiyor. Dövüşçünün biyografisinden bazı gerçeklerle tanışalım:

 • Valorant oyunundaki Baykuşun gerçek adı Sasha Novikov'dur.
 • Kod adı - Avcı.
 • Doğduğu ülke - Rusya.
 • Irk bir kişidir.
 • Rol, kışkırtıcıdır.
 • Ana uzmanlık zekadır.

Adam, saklandığı her yerde düşmanı takip edecek ve onu olabildiğince çabuk ortadan kaldıracak. Owl, Valorant oyununda en sevdikleri karakterin harika sanat çizimlerini yaratan pek çok hayranı olan çevik, hızlı ve soğukkanlı bir ajandır. Düşmanları ona asla ıskalamayan adam derler. Sasha mükemmel bir okçu rolünü oynuyor, ancak onun mükemmel olmadığını ve bir gün ıskalayabileceğini unutmamak önemlidir.

Karakterin karakteri

Baykuş, militanlığına rağmen oldukça dengeli ve içine kapanık bir kişidir. Dostlarına sadık ama düşmanlarına karşı acımasızdır. Adam takım arkadaşlarını takdir ediyor, saygı duyuyor ve mümkün olan her şekilde teşvik ediyor. Ajan #6 kesinlikle yoldaşlarının zaferine inanan bir takım oyuncusu. Savaş alanındaki soğukkanlılığı ve dayanıklılığı müttefikleri neşelendirir ve moral yükseltir.

Baykuş'un Valorant oyununda söylediği bazı ifadeler, onun yeteneklerine olan güveninin yanı sıra kararlılığını da teyit etmektedir, örneğin, "Neredeyseler, onları bulacağım."

baykuşun yetenekleri

Ajanın gözü yerine, görünüşe göre ona doğru atış yapma yeteneği veren özel bir protezi var. Atıcı Valorant'ta Baykuş, ana silah türü olarak katlanır bir yay ve ayrıca çeşitli türlerde özel oklar kullanır. Şimdi her bir becerisine daha yakından bakalım:

 1. Temel yetenek:
 • Şok Oku - ajan, bir yay yardımıyla, düşmana çarptığında ona zarar veren bir elektrikli ok fırlatır. Ok, bir duvara çarptığında, hareket alanındaki düşmanların sağlığını bozmanıza olanak tanır. Okun menzilini artırmak için saldırı tuşunu en az 5 saniye basılı tutmalısınız. Valorant'ta bir şok oku yardımıyla Owl, birçok etkili atış yapabilir.
 • Erkek arı baykuşu - ajan, hareketini kontrol edebildiği bir drone fırlatır. Cihaz farklı mesafelerde uçar, ancak yalnızca ömrünün sonuna kadar. Drone, düşmanlara özel dartlar fırlatır, ardından tüm Baykuş ekibi düşmanın yerini görebilir. Uçağa iki kez ateş ederek, rakip uçağı düşürebilir.
 1. İmza yeteneği:
 • Keşif Oku - Baykuş, onun yardımıyla rakipleri tespit edebilir. Fırlattıktan sonra düz bir çizgide uçacak ve bir şeye çarptığında etkinleşecek. Duvarlardan sekebilir. Atış menzili, şok oku kullanırken olduğu gibi ayarlanır.
 1. Nihai Yetenek:
 • Avcının Gazabı - Baykuş aynı anda duvarlardan geçebilen ve maksimum sağlığa sahip rakipleri bile yok edebilen üç güçlü ok (dürtü) fırlatır. Ayrıca, nabız alanında yakalanan tüm düşmanlar, konumlarını vererek vurgulanır.

Sonuç

Owl, düşmanları takip etme ve konumlarını takım arkadaşlarına bildirme konusunda yetenekli, uzun menzilli bir oyuncudur. Ayrıca Avcı'nın kullandığı silah, düşmana önemli ölçüde zarar verme yeteneğine sahiptir. Tüm bunlar Ajan #6'yı çok değerli ve kullanışlı bir oyuncu yapıyor.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör