Vandal

TipSaldırı tüfeği
Maliyet2900 kredisi
Dergi25 klipte
90 ekstra
duvar penetrasyonuortalama

yangın türleri

birincil

  • Otomatik
  • Ateş hızı: 9,25 atış/sn.

Дополнительный

  • Ateşin doğruluğunu artırmak
  • x1.25'te yaklaşıklık
  • Ateş hızı: 8.32 mermi/sn

hasar

Oyundaki diğer saldırı tüfeklerinin aksine Vandal her mesafede aynı hasarı veriyor.

mesafe konut Baş ayaklar
Herhangi 39 156 33

Açıklama

Vandal, 2900 krediye mal olan tam otomatik bir tüfek. Bu bir analog Fantomve her aralıktaki yüksek DPS'si ile benzersizdir. Tüm mesafelerde tek bir kafa vuruşuyla rakiplerini öldürme yeteneği nedeniyle inanılmaz derecede ölümcül. Diğer tüfeklerde olduğu gibi, atış hızı pahasına yayılmayı azaltmak için nişan almak (ADS) mümkündür.

Tam otomatik Vandal, doğrusal bir hasar aralığı için daha yüksek yayılma ve geri tepmeyi feda eder; mesafe ne olursa olsun, her zaman bacaklara beş, vücuda dört ve kafasına bir atışla öldürür.

Vandal, yüksek fiyatı nedeniyle en çok silahlı mermilerde (her iki takımın da para kazandığı mermiler) kullanılır. Bir Vandal'ın ADS'si, silahın geri tepmesini ve yayılmasını azaltarak bir nesneyi tutmak için kullanılabilir ve bir Vandal'ın uzaktan verebileceği aşırı hasarla birleştirilebilir.

Dış görünümler

NOKTA EXE

NOKTA EXE

kovan vandalı

kovan aklı

sakura vandal

Sakura

çığ vandalı

çığ

ego vandalı

Öz

yağmacı vandal

istilacı

birincil vandal

asal

mürver vandal

Mürver alevi

"AR-762" Vandal ataması, 30x7,62mm veya daha büyük 39x7,62mm NATO gibi .51 kalibreye yerleştirildiğini, ancak büyük olasılıkla 7,62x39'un bir türevi olduğunu gösteriyor. Vandal dergisinin, 7,62x39 boyutundaki dergilerin büyük çoğunluğundaki kendini kanıtlamış tasarımla eşleşen önemli kavisine dikkat edin.

Vandal tasarımı, Kalaşnikof platformuna dayanan birkaç tüfeğe dayanmaktadır. Genel tasarım, şarjör yuvasının eğimli kenarlarının şekli ve tetik, tetik koruyucu, yükleme kolu, önkol, gaz bloğu ve flaş gizleyici dikkate alınarak ABD AK Alpha Kalaşnikof saldırı tüfeğinden etkilenmiştir. Tabanca kabzası, toz kapağı ve dipçik adaptörü, 7,62x39'luk hazneli IWI Galil ACE'den ilham almıştır, dipçik bir Magpul UBR dipçiktir ve gaz bloğuyla birleştirilmiş gez ve arpacık AKS-74U'yu temel alır. Namlu ağzı freni de standart AK-74'tekine çok benzer.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör