spektrum

Tiphafif makineli tüfek
Maliyet1,600 kredisi
Dergi30 klipte
90 stokta
duvar penetrasyonuortalama

yangın türleri

birincil

  • Otomatik
  • Ateş hızı: 13,33 atış/sn

Дополнительный

  • Ek yaklaşım x1,15
  • Artırılmış doğruluk
  • Ateş hızı: 12 atış/sn

hasar

mesafe konut Baş ayaklar
0 - 20m 26 78 22
20 - 50m 22 66 18

Spectre, sahibinin birincil silah yuvasını kaplayan ucuz bir hafif makineli tüfektir. Silahın ses profilinin menzilini azaltan bir susturucu ile donatılmıştır. Stinger ile karşılaştırıldığında, önemli ölçüde daha isabetlidir, önemli ölçüde daha az vuruşa sahiptir, biraz daha fazla siper delme özelliğine sahiptir ve daha büyük şarjör kapasitesine sahiptir (30'a karşı 20). Bununla birlikte, atış başına biraz daha düşük hasarı ve azaltılmış atış hızı, genel gücünü istatistiksel olarak daha düşük hale getirir.

Silahlar, ekibiniz kısıtlı bir bütçeye sahipse ve yakın mesafede, özellikle zırhsız hedeflere karşı gözle görülür derecede etkiliyse, yararlı bir güç alımıdır. Daha az dikkatli oyuncular atışlarınızdan habersiz olabileceğinden, boğuk silah sesi düşmanlara saldırmak için de kullanışlı olabilir. Bununla birlikte, oyuncular daha yüksek hasara sahip tüfekler edindikçe, oyunun ilerleyen bölümlerinde etkinliğini kaybeder; burada Spectre gibi bastırılan ve başka bir deyişle düşmanı öldürebilen Phantom saldırı tüfeği rolünü daha iyi yerine getirir. kafaya bir atış (hedefin yeterli zırh puanına sahip olmadığı varsayılarak) ve daha iyi delme yeteneği ile çok daha uzun etkili menzile sahiptir.

Dış görünümler

Krallık

Krallık

kovan aklı

kovan aklı

dışbükey

dışbükey

çığ

çığ

Prizma

Prizma

kama

kama

asal

Radyant Kriz 001 Spectre

Radyant Kriz 001 Spectre

Huzur Hayaleti

Huzur Hayaleti

 

Spectre'nin genel tasarımı, konstrüksiyona dayalı gibi görünüyor. SIG MPX'i, diyoptri diyoptri görüşü, arpacık ve ön kolun üzerinde kurma tüpü ile H&K MP5 ve önkol tabanlı H&K G36C.

Ghost, League PsyOps fragmanında Bulldog ile birlikte gösterildi.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör