Fantom

TipSaldırı tüfeği
Maliyet2900 kredisi
Dergi30 klipte
90 ekstra
duvar penetrasyonuortalama

yangın türleri

birincil

  • Otomatik
  • Ateş hızı 11 atış / sn

Дополнительный

  • x1.25'te yaklaşıklık
  • 9.9 çekim/sn

hasar

mesafe konut Baş ayaklar
0-15 m 39 156 33
15-30 m 35 140 30
30-50 m 31 124 26

 

Açıklama

Phantom, 2900 krediye mal olan tam otomatik bir tüfektir. Muadili Vandal'dan daha az kurşun hasarı verir, ancak ortalamanın üzerinde isabet oranı, düşük yayılımı, yüksek atış hızı ve susturucusu ile bunu telafi eder.

Phantom, yüksek ateş hızı ve susturucu ile donatılmıştır, bu da onu pusular için son derece kullanışlı kılar, çünkü yakın mesafeden tek bir kafa vuruşu anında ölümle sonuçlanacaktır. Uzun mesafelerde bu, bacaklara 6, vücuda 5 ve kafaya 2 vuruştur.

Phantom, SMG'lerden veya diğer tüfeklerden daha yüksek maliyeti nedeniyle genellikle silah cephanesinde kullanılır. ADS, pozisyonları tutmak ve geri tepmeyi ve yayılmayı daha da azaltmak için harikadır, bu da onu son derece hassas tam otomatik bir tüfek yapar.

Dış görünümler

Krallık

Krallık

galeri-hayalet

galeri

acele hayalet

Acele

hayaleti vurmak

Cezalandır

çığ hayaleti

çığ

prizma hayaleti

Prizma

oni hayaleti

Oni

eğri hayalet

kama

Valorant git cilt 1

Valorant git cilt 1

Kış Dünyası

Kış Dünyası

Fantom tasarımı, Heckler & Koch HK433'ün bir melezidir ve FN SCAR-H. Model, HK433'ten miras alınan çok benzer bir el kundağı, şarj kolu ve alıcı içerir ve şarjör, FN SCAR-17'nin kendi tescilli şarjörünün doğrudan bir kopyasıdır. Stok, Magpul MOE Rifle stoğuna dayalı görünüyor.

İlginç bir şekilde, oyunda Phantom'un üç farklı temsili var. Killfeed simgesi tamamen farklı bir silahın bir resmidir, satın alma menüsü şeması Phantom'u susturucu olmadan gösterir ve bunun yerine üç uçlu bir flaş gizleyiciye sahiptir (fabrika SCAR-H'de gösterildiği gibi).

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör