Valorant'ta Ajan Cypher

Cypher, Valorant oyununda bir gözlemci ajan, savaş alanında ekibi için güvenilir koruma sağlayabilen bir savunma uzmanıdır. Bu karakter sadece ilk bakışta tahmin edilebilir görünüyor, ancak aslında oldukça ilginç yetenekleri var, bu sayede rakiplerini yavaşlatabiliyor ve casus kameraları kullanarak hareketlerini kontrol edebiliyor.

şifre

Biyografi

Cypher, bir tür karakter olan gizemli bir erkek ajandır. Hem görünüş hem de yetenekler açısından diğer dövüşçüler gibi değil. Biyografisinden bazı gerçeklerle tanışalım:

  • Valorant video oyununda Cypher'ın gerçek adı, Arapça "ayın prensi" anlamına gelen Amir el-Amari'dir.
  • Aslen Rabat, Fas'lıdır.
  • İnsan ırkının temsilcisi.
  • Oyundaki rol bekçidir.

Seifer'in Valorant oyununda Rusça olarak kendisine yol gösterenin Allah'ın iradesi olduğuna dair söylediği sözlere dikkat ederseniz, Fas sakinlerinin çoğu gibi onun da Müslüman olduğunu anlayabilirsiniz.

Ajan, kendisi için büyük bir risk olarak gördüğü için maskesini hiç çıkarmaz ve kimliğini en yakın yoldaşlarından bile gizler. Birçok oyuncu için, Valorant evreninden bu özel savaşçı bir favoridir, bununla bağlantılı olarak, sanat tarzında çok sayıda güzel Cypher çizimi ortaya çıkmıştır.

Ajan Özellikleri

Karakter, çeşitli tuzaklar ve aletler temelinde hareket eder ve ayrıca, uzaktan bile rakip takımın oyuncularına zarar verecek tuzaklar yerleştirmek için uygun yerleri seçmesine izin veren haritalarda çok bilgilidir. Becerileri sayesinde düşmanın herhangi bir manevrasından haberdar olacaktır.

Cypher ajanı aracı zamanında etkinleştirirse, tüm müttefikleri düşmanların konumu hakkında bir uyarı alacak ve bu, Cypher öldürülse bile gerçekleşecek. Ek olarak, müttefiklerinin yerini öğrenerek ölü rakiplerden faydalı bilgiler elde edebiliyor. Bu nedenle takım için özellikle değerli bir oyuncu. Temsilcinin düşmana zarar verebilecek tek bir becerisi olmadığını not etmek önemlidir.

Görünüm

Cypher, botlarının içine sıkıştırılmış gri bir pantolon ve yüksek yakalı, uzun, açık renkli bir pelerin giyiyor. Bu pelerin bileklere kadar iner ve omuzlarda ve göğüste metal ekler bulunur. Paltosunda, düşmanlara karşı mücadelede kullandığı birçok faydalı şeyi saklar. Kafasında, ajanın yüzünü gizleyen geniş kenarlı bir şapka var ve tepesinde küçük bir anten var. Ellerinde mıknatıs gibi çalışan parlak ekleri olan mavi eldivenleri var. Cypher'ın yüzü bir maskenin arkasına gizlenmiştir. Cildinin kesinlikle tüm bölümlerinin dikkatlice gizlenmiş olması dikkat çekicidir.

Cypher'ın yetenekleri

Her ajanın becerileri benzersizdir ve Cypher bir istisna değildir:

Pasif Beceri:

  • siber hücre – ajan önüne bir hücre atar ve onu istediği zaman ve haritanın herhangi bir alanından etkinleştirebilir. Açılan hücre kendi etrafında bir bariyer oluşturarak içinden geçmek isteyen düşman ekip üyelerini yavaşlatır, aynı zamanda tüm karakterlerin görüşünü engeller.
  • canlandırıcı – lazer ışını şeklinde duvardan duvara monte edilir. Düşman ona dokunursa kendini gösterecek, geçici olarak hareketsiz kalacak ve hatta sersemletilecektir.

İmza Yeteneği:

  • Kamera - herhangi bir duvara yerleştirilebilir ve alanı izleyebilir. Cypher, kamera yok olana kadar düşmanları işaretleyecek ve konumlarını vurgulayacak izleme dartlarını da ateşleyebilir.

Nihai Beceri:

  • sinir çalmak - Ölü bir düşmana nişan alırsanız, düşman ekibinin yaşayan üyelerinin konumu hakkında ondan bilgi alabilirsiniz. Haritada yalnızca kısa bir süre için görünürler. Ve onları sadece ajan değil, tüm destekçileri görecek.

Sonuç

Cypher, eskiden bir suikastçı olan küstah ve zeki bir karakterdir, ancak bazı ajanlara karşı sıcak duygular gösterebilmektedir. Düşmanları kolayca tespit edebilen ve onları yavaşlatabilen kullanışlı bir oyuncudur. Haritanın birçok bölümünü kontrol etmekte mükemmel olduğundan, becerileri tüm ekip üyeleri için önemlidir ve bazen vazgeçilmezdir.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör