Yora Valorant. Karakter, yetenekler, ifadeler

Valorant oyununda pek çok ilginç karakter var ancak Yoru lakaplı bir erkek ajan, oyuncular arasında ayrı bir popülerlik kazanmış durumda. Doğru yaklaşımla rakiplerine çok fazla sorun çıkarabilecek oldukça güçlü becerilere ve yeteneklere sahiptir. Valorant'ta Yor olarak oynarken, herhangi bir rakibi kandırabileceğinizi ve şaşırtabileceğinizi, üstelik bunu oldukça incelikli ve güzel bir şekilde yapabileceğinizi unutmayın.

Karakter biyografisi

Yoru (Ajan 14), genç adamın sadece 15 yaşında olmasına rağmen, bir takımda mükemmel sonuçlar gösterebilen, agresif bir oyuna liderlik eden birinci sınıf bir düellocu ve suikastçı olarak kabul edilir. Adamın biyografisine bir göz atalım:

 • Japonya, Tokyo'da doğdu.
 • Gerçek adı Ryo Kiritani'dir.
 • Kod adı - Gizlilik (STELS).
 • Irk bir ışımadır.

Valorant atıcısında, dövüşçü Yoru şüphesiz en sıra dışı ve ilginç ajanlardan biridir, bu yüzden dünyanın dört bir yanında en sevdiği ile birçok güzel sanat eseri yaratan birçok oyuncuya aşık oldu.

Yoru karakteri

İş yerinde, genç adam bir takım oyununda bile sadece kendine güvenmeye alışkındır, bu nedenle tipik bir yalnız kurttur. Hem düşmanlarla hem de müttefiklerle empati kuramaz. Başkalarıyla zayıf bir teması var ve diğer ajanlar onu olumsuz bir karakter özelliği olarak görüyor.

Oldukça genç yaşına rağmen, adam kendine güvenen, bağımsız ve özgürlüğü seven biri. Görünüşü ve tavrı, Asya eğlence programlarında ve filmlerinde görülen sert gençleri anımsatıyor. Karakter, sürekli övünmesinde ifade edilen kibirli ve gururludur. Yoru, görünüşüne çok dikkat ediyor ve Valorant'ta bıçak olarak sunulan kelebek tarağı her zaman yanında taşıyor.

Yoru'nun yetenekleri

Düşman bölgesine girebileceği için boyutları nasıl kontrol edeceğini ve uzay-zaman delikleri yaratacağını biliyor. Eşsiz yeteneklere sahip en sıra dışı ajan. Japonya yerlisi aşağıdaki becerilere sahiptir:

 1. Temel yetenek:
 • Приманка – Önceden, Yoru ayak sesleri yaratabilirdi, ancak böyle bir beceri herhangi bir avantaj sağlamıyordu. Şimdi kendi gölgesini veya daha doğrusu bir klonunu yaratıyor - rakipleri onu böyle görüyor, ancak müttefikler için ajanın bu kopyası mavi renkte gösteriliyor. Düşman ona ateş ederse kör olur.
 • sersemletmek – bu en ucuz beceri değil ama bazen savaşın sonucuna karar verebilir. Flaş, duvardan sektiğinde patlayan ve isabet ettikten sonra menzil içindeki düşmanları ve müttefikleri birkaç saniyeliğine kör eden bir el bombasıdır. Bu sefer düşman ekibinin bir üyesini öldürmek için yeterlidir.
 1. İmza yeteneği:
 • Davetsiz misafir (Işınlanma) - temsilci hareketli bir küre fırlatır veya ihtiyaç duyduğu herhangi bir yere kurabilir. Beceri düğmesine tekrar basmak, Yor'un kürenin bulunduğu konuma ışınlanmasını sağlar.
 1. Nihai Yetenek:
 • mekansal sürüklenme - ajanın 14 saniye boyunca görünmez olmasına izin veren en sıra dışı beceri ve o anda yukarıda listelenen tüm yetenekleri kullanabilir, ancak bir flash sürücü fırlatırken de kör olacaktır.

Yoru cümleleri

Valorant adlı video oyununda Yora'yı kimin seslendirdiğini merak ediyorsanız, ancak Rusça versiyonunda bu kişi Yegor Vasilyev'dir ve İngilizce olarak karakteri Daisuke Takashahi seslendirmiştir.

Valorant'ta Yoru'nun tabirleri, karakterini oldukça iyi anlamak ve diğer ajanlara karşı tavrını öğrenmek için kullanılabilir. Mesela şöyle şeyler söylüyor: “Kim olursa olsun dövüşürüm. Herkesle savaşacağım” veya “Beş düşman. Beşi de benim, yapacak bir şeyin yok. Bu ifadeler, güçlü karakterini, özgüvenini ve rakiplerinin önündeki korkusuzluğunu doğrular.

Sonuç

Yora, Valorant'ın en iyi düellocularından biridir. Ürünün geliştiricileri tarafından oyunun hayranlarını memnun eden değişiklikler yapıldıktan sonra tam potansiyeli ortaya çıktı. Artık becerileri ekip için gerçekten yararlı ve savaşta etkili hale geldi. Yoru, herhangi bir rakibin kafasını karıştırabilen birinci sınıf bir düzenbazdır.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör