Valorant için Sens Hesaplayıcı

Fare, bilgisayar atıcılarını oynamak için ana araçtır. Zamanla değişmeyen doğru fare hassasiyeti, oyuncunun rakiplerine hızlı bir şekilde nişan almasına olanak tanır ve bu da turun ve bir bütün olarak maçın nihai sonucunu etkiler.

CS ile sensu'ya girin
sonuç

Valorant oyununun ortaya çıkmasından sonra, atıcı "CS:GO katili" olarak anılmaya başlandı. Bazı oyuncular gerçekten Valorant'ı bazen oynamaya başlamakla kalmadı, aynı zamanda kalıcı olarak tamamen nişancıya geçti. Bu nedenle, çoğu kişinin aklını CS: GO'dan Valorant'a aktarma konusunda makul bir soru sormaya başladı.

Her iki oyundaki hassasiyet ayarları farklıdır. Aynı değeri ayarlarsanız, oyun sırasındaki his farklı olacaktır. Ancak hissi cs go'dan kolayca aktarabilirsiniz. Bir sayı dönüştürmesi yapmanız gerekir.

Duyarlılığı dönüştürmek için duyarlılık değerini COP'tan alın ve 3.18'e bölün.

Formül şöyle görünür:

hassasiyet CS:GO/3.18=Yiğit hassasiyet.

Örneğin, hassasiyet 1.5'tir. 1.5/3.18=0.47 hesabını yapıyoruz. Valorant'ta yapılandırılması gereken bu değerdir.

sensa hesap makinesi

Basit de olsa hesaplamalarda kafa karıştırmamak için özel bir hassasiyet hesaplayıcı geliştirdik. Sadece Counter-Strike: Global Offensive'den sense'i girin ve hesap makinesi Valorant için değeri otomatik olarak dönüştürecektir.Benzer şekilde, hassasiyeti diğer oyunlardan da aktarabilirsiniz.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör