Razer - oyuncular için en iyi ürünler Valorant

Razer, hayranların bilgisayar oyunları oynaması için yüksek kaliteli cihazların üretimine ve satışına adanmış bir şirkettir. Klavye, fare ve kulaklıklara özel dikkat gösterilmelidir.

Мыши

Piyasada bu cihazların birkaç çeşidi bulunmaktadır. Razer kablosuz fareler o kadar hızlı ki onları kablolu farelerden ayırmak zor. Minimum gecikme, yüksek hızlı yanıt ve yumuşak hareketler, en zorlu savaşlarda kazanmanıza olanak tanır. Ayrı olarak, ayrı ayrı ayarlanabilen düğmelere ve arka ışığa dikkat çekmeye değer. İsterseniz kapatabilir veya parlaklık seviyesini değiştirebilirsiniz.

Klavyeler

Tamamen kablosuz klavyeler sizi gereksiz kablolardan kurtarır ve daha fazla boş alan yaratır. Kablosuz fare doğrudan bir klavyeye bağlanabilir. Cihaz, ayarlanabilir arka aydınlatmalı ergonomik bir tasarımda yapılmıştır. Üretimde çift döküm kullanılmıştır bu sayede tuşlar uzun süre orijinal görünümünü koruyacak ve aktif kullanımdan boyası silinmeyecektir.

kulaklık

Kulaklık, sürükleyici teknolojiyi tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Kablosuz kulaklıklar, oyuncunun patlayan mermileri ve uçup giden uçakların sesini dokunsal olarak hissedebileceği benzersiz bir akıllı teknoloji ile donatılmıştır. Kulaklık çerçevesi, cihazın uzun hizmet ömrünü garanti eden alüminyumdan yapılmıştır. Yüksek kaliteli ses yalıtımı, dışarıdan gelen gürültüyle dikkatinizin dağılmamasına yardımcı olur ve soğutma kulak yastıkları, şiddetli bir savaş sırasında ısı kazanımını azaltır.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör