Valorant Hesapları Satın Alma

Çok oyunculu nişancı Valorant, 2020'de Riot Games tarafından piyasaya sürüldü. En başından beri proje çok popülerdi ve en popüler çevrimiçi oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Bugün ortalama katılım yaklaşık 1,5 milyon oyuncu. Beta testinin zirve yaptığı anlarda bu rakam üç milyona ulaştı. Pek çok kişi, Valorant'ın sunduğu tüm olanakları gördükten sonra kesinlikle oyunu kullanmaya devam edeceklerine karar veriyor. Aynı zamanda, herkesin karakterleri için havalı, parlak görünümler elde edecek boş zamanı yoktur. Ziyaret ederseniz, iyi tasarlanmış oyunun keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Valorant hesap mağazası ve kendinize ihtiyacınız olan her şeyi içeren bir hesap satın alın.

Valorant.house projesinin fırsatları

Valorant.house web sitesinin kullanıcıları, ihtiyaç duydukları dış görünümlerle çok hızlı bir şekilde kendileri için bir Valorant hesabı edinebilirler. Ana sayfada, ürünleri aşağıdaki parametrelere göre filtrelemenizi sağlayan kullanışlı bir arama aracı vardır:

  • kategoriler (rastgele hesaplar veya açıklamalı hesaplar);
  • bölge (RUS, AB, Jceania, Latin vb.);
  • rütbeler (derecesizden başlayıp Elmas veya Ölümsüz ile biten).

Malların maliyeti ücretsiz ile 1500 ruble arasında değişebilir. Yönetimden ücretsiz güzellikler ve hediyeler almak için Valorant.house posta listesine ve birçok harika dış görünümün dağıtıldığı sosyal ağlara abone olmalısınız.

Valorant Hesabı Satın Alma Güvenliği

Alıcı, Valorant oyununda bir hesap satın alarak hesapla ilişkili postayı değiştirebilir ve tüm önemli oyun bildirimlerini her zamanki e-posta adresine alabilir. Bunu yapmak için, sitenin ayrıntılı adım adım talimatları içeren özel bir bölümü vardır.

Kullanıcı herhangi bir aşamada Valorant.house aracılığıyla satın aldığı hesabı kullanmakta güçlük çekiyorsa veya içeriği alıcının beklentilerini karşılamıyorsa, her zaman destek servisiyle iletişime geçebilir ve ortaya çıkan sorunları çözebilirsiniz.

Valorant hesabınızı bir banka kartıyla ödeyebileceğiniz gibi QIWI, Yumoney, ApplePay veya GooglePay elektronik cüzdanlarını kullanarak da ödeyebilirsiniz. Müşteriler kendileri için en uygun seçeneği seçebilirler. Görünüm almanın en kolay yolunu seçin ve bugün Valorant oyun arenalarındaki savaşların tadını sonuna kadar çıkarın!

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör