Valorant'ta DX11 işlev hatası: sorunun nasıl çözüleceğine dair açıklama

Valorant'ta eksik DX11 özelliği hatasıyla karşılaşıyorsunuz ve bunu nasıl düzelteceğinizi bilmiyor musunuz? Daha fazla aramayın, sizi düzelteceğiz.

Valorant şu anda çok popüler bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oynayan yayıncılar ve içerik oluşturucuların yanı sıra günün her saati devam eden birçok yarışma ile çok canlı bir topluluğa sahiptir. Doğal olarak böyle bir oyunda birçok hata ve sorun vardır. Riot Games genellikle yamaları yayınlamak ve düzeltmek için çok hızlıdır. Bazen bazı hatalar manuel düzeltme gerektirir. DX11 işlev hatası bunlardan biridir -

https://deadraider.ru — DEAD RAID Oyunun resmi hayran sitesi

DX11 İşlev Hatasının Nedeni −

Bu hata, beta testinden bu yana oyunda tekrar ortaya çıkıyor. İşlev hatası, yeniden yüklenmesi veya güncellenmesi gerekebilecek grafik kartı sürücüleriyle ilgilidir. Ancak bunları güncellemeden önce Riot Vanguard'ı kaldırmanız gerekir. Riot Vanguard, Riot Games'in en üst düzeyde rekabet bütünlüğü sağlamak için tasarlanmış oyun güvenlik yazılımıdır. Endişelenmeyin, bu yazılım oyunu yeniden yükledikten sonra kolayca yeniden kurulacaktır. Aşağıda sorun giderme adımları verilmiştir. Bunları tamamen takip edin ve umarız sonunda artık Valorant'ta motor hatasını çalıştırmak için gerekli olan DX11 Özellik Seviyesi 10.0'a sahip olmayacaksınız.

İzlenecek adımlar -

Riot Vanguard'ı Kaldır -

Windows başlat menüsüne tıklayın.
"Program Ekle/Kaldır" araması yapın
İlk sonucu açın.
Yeni menüde "Riot Vanguard"ı bulun.
Riot Vanguard simgesine tıklayın ve Kaldır'a tıklayın.
Silme işlemini onaylayın.

Video kartı sürücülerini güncelleyin -

Windows masaüstüne sağ tıklayarak, sahip olduğunuz grafik kartı sürücüsünü açmanız gerekir. Onlardan, yazılımı en son sürüme güncellemeniz gerekir.

Bilgisayarı yeniden başlatın -

Yukarıdaki iki adımdan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyunu açın. Riot Vanguard'ı yeniden yüklemek birkaç saniye sürecek ve işiniz bitti. Sorun düzeltildi ve umarım bir daha karşılaşmazsınız.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör