Valorant'ta hata kodu 84 nasıl düzeltilir

Valorant oyuncuları, kendilerini her türlü heyecan verici şeyin beklediği yeni güncelleme ile heyecanlandı. Ancak birçoğu oyuna bağlanmada zorluk yaşıyor. Çevrimiçi oyun, oyuncuların oyunla bağlantısını kaybettiği Valorant Hata Kodu 84 adlı bir hata kodunu tanıttı. Birçok oyuncunun kafası karışmış durumda ve Valorant hatası 84'ün ne zaman düzeltileceğini bilmek istiyor.

Yeni nesil oyun dizüstü bilgisayarları Link

Valorant'ta hata kodu 84 nedir?

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, pek çok yeni özellik bekleyerek en son Valorant güncellemesini yükledi. Ancak Valorant hata kodu 84, sunuculara bağlanamadıkları için onları hayal kırıklığına uğrattı. Bu hata nedeniyle, oyuncular bir bağlantı kesme ve yeniden bağlanma döngüsünde takılıp kalıyor. Bu, son birkaç saattir oyuncular için tekrar tekrar oluyor.

Valorant, resmi Twitter tanıtıcısında sunucu sorunlarını kabul etti. Ekip, sorunu hızlı bir şekilde çözmek için çalışıyor. Valorant'ın sunucularındaki sorunu onaylayan geliştiriciler, Twitter'da bunu yazılı olarak bildirdi: "NA/LATAM/BR'deki sunucu kapatma sorunlarının farkındayız ve bunları araştırıyoruz". Ekip bu eksiklik için özür bile diledi.

Valorant'ta hata 84 sorununu çözmek ne kadar sürer?

Valorant 84 hatasından oyunun resmi destek sitesinde bahsedilmiyor. Ekibin Valorant sunucularıyla ilgili bu tür sorunları çözmesi en fazla bir gün sürer. Oyuncular, Valorant'ın bağlantı hatasına neden olan dahili sorunları yakında çözme konusunda ekibe güvenebilir. Şu anda oyuncular, ekibin bu sorunu çözmesini ve yeni bir güncelleme sunmasını beklemek zorunda kalacak.

Oyuncuların kendileri şöyle yazıyor: “Başka kimsede 84 hata kodu var mı? Bu delice sinir bozucu. Oyunu 3 kez yeniden başlatmak zorunda kaldım." Başka bir kullanıcı ise üzülerek şunları kaydetti: "Nedense 84 ve 31 numaralı hatalar çıkıyor." Bu daha önce hiç olmamıştı. oynayamam Ne oluyor?"

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör