botlarla valorant nasıl oynanır

Riot Games'in popüler oyunu Valorant, çok oyunculu bir birinci şahıs nişancıdır, bu nedenle ekip çalışmasını gerektirir. Çoğu zaman olduğu gibi, bir oyuncunun başarısızlıkları tüm takımın kaybına neden olur, bu nedenle birçok oyuncu Valorant'ı botlarla oynamanın mümkün olup olmadığı sorusuyla ilgilenir. Bu oyun modu bir tür eğitimdir, karakterinizin yeteneklerini öğrenmeye ve becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Bu kullanışlı özellik, önemli bir anda yoldaşlarınızı hayal kırıklığına uğratmamak için bir takım oyunundan önce iyi hazırlanmanıza olanak tanır. Bu oyunda böyle bir fırsat sağlanıyor ve nasıl kullanılacağı, makalenin devamını okuyun - birlikte anlamaya çalışalım.

Valorant'ta botlarla nasıl oynanır?

İlk adım, botların ne olduğunu anlamaktır. Oyunlarda botlara, yapay zeka tarafından kontrol edilen ve belirli bir senaryoya göre otomatik olarak eylemler gerçekleştiren karakterler denir. Gerçek bir oyuncunun antrenman yapabilmesi, becerilerini daha savunmasız ve daha az manevra kabiliyeti olan bir rakip üzerinde bileyebilmesi ve ardından doğrudan maçlarda mükemmel sonuçlar gösterebilmesi için tasarlandılar. Bu, özellikle oyunu yeni öğrenen kullanıcılar için geçerlidir.

Öyleyse, botun nasıl etkinleştirileceğine adım adım bir göz atalım. Bunun için eğitim moduna geçmemiz gerekiyor. Bunu şu şekilde yapar:

  1. "Beceri testi" noktasına gidiyoruz.
  2. Ardından "Başlat" ı seçin, ardından eğitim modu başlayacaktır.
  3. Şimdi klavyede menüyü açacak olan "F3" düğmesine basıyor.

Bu menüde bazı ayarlar yapabilirsiniz, örneğin, botların hızını ve ayrıca vuruş sayısını (öldürme sayısı) seçin, ardından eğitim bitmiş sayılacaktır. Ayrıca sonsuz sayıda mermi seçebilir, botların zırhını etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve ayrıca yana doğru hareket edip etmediklerini belirtebilirsiniz. Tüm ayarlar tamamlandığında, "Hazır" ve ardından "Başlat" veya "Egzersiz" e tıklamanız gerekir. Bundan sonra, savaşın mekaniğini çalışma fırsatına sahip olacağınız bir yer açılacaktır.

Alternatif yöntem

Valorant video oyununda botlara karşı oynamanın en rahat ve kolay yolunu size anlattık ama başka bir seçenek daha var, ancak bu daha da herkesin bilmediği bir numara. Dişi Sage karakterini kullanarak bir robot yaratabilirsiniz. 3

Diriltmek için eşsiz bir yeteneği var. Bir arkadaşınızı öldürmeniz veya intihar etmeniz ve ardından karakteri diriltmeniz gerekiyor, ardından kendinizi onun vücudunda bulacaksınız ve ceset yerine bir tür bot görünecektir. Elbette çok az faydası var, çünkü bu durumda ayarı sağlanmıyor ve hareket yok, ancak onun yardımıyla örneğin nişan almayı ve ateş etmeyi öğrenebilirsiniz.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör