Hileler, hack'ler ve hack'ler Valorant - oyunda bir hileci nasıl bulunur

Ana hileler bir bilgisayar nişancısında Valorant - Mı Aimbot, Wallhack, ayrıca ESP (Ekstra Duyusal Algı).

Özünde, tüm bunlar aynı anda kullanıcılara insanüstü hassasiyet ve öngörü sağlayarak, becerilerini ve öngörülerini yasal olarak mümkün olanın ötesinde artırır. Bir kraker bulmak oldukça kolaydır, özellikle de Valorant'ı uzun süredir kullanıyorsanız ve bir şeylerin tuhaflaştığını hemen fark ederseniz. Ancak ek olarak görsel ipuçları da yardımcı olabilir, örneğin, rakipler hedeflere bağlıymış gibi davranırlar (genellikle kafaya) ve ayrıca sürekli olarak kanattan saldırılar beklerler.

dolandırıcılar kesinlikle aptal değildirler ve genellikle kendi yaptıklarını Riot Games'ten gizleyebilirler, bu da programı kullanarak bunların belirlenmesini zorlaştırır. Bu nedenle, davetsiz misafirleri tespit etmek ve bildirmek, Valorant topluluğu tarafından büyük ölçüde gereklidir. Yukarıdakileri fark ederseniz ve / veya katılımcının başka nedenlerle kuralları ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bunu oyunun kendisinde bildirmeniz gerekir.

Ek olarak, korsan olduğu iddia edilen kişilere bu konuda bilgi vermemeniz gerektiği vurgulanmalıdır. Bazı oyuncular aslında hilecilerle karıştırılabileceğinden, gerçekte, onlar oldukça mükemmel ve güçlü oyunculardır. Sonuç olarak, yalnızca içerik oluşturucular belirli bir üyenin hile yapıp yapmadığını tam olarak anlayabilir. Şüphelerinizin doğru olduğu ortaya çıkarsa, bu hesap ömür boyu yasaklanacaktır.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör