PC için ABD arasında

Orijinal hikaye ve tasarımın yanı sıra, ABD'deki alışılmadık karakter türleri, oyuncuların dikkatini çekti ve çok oyunculu oyunu alakalı ve popüler hale getirdi. Daha sonra bir akıllı telefonda ve bir bilgisayar cihazında oynayabilirsiniz. pc'de ac arasında indir. Windows için uygulamanın resmi sürümü ücretlidir ve akış yoluyla dağıtılır, ancak Android cihaz programını taklit ederek ücretsiz olarak kullanılabilir.

Arsa hakkında

Arsa, çizgi film astronotlarının katılımıyla bir uzay gemisinde gelişiyor. Hepsi aynı görünüyor ve sadece renk olarak farklı. Oyuncu tarafından kontrol edilen ana karakter, basit bir mürettebat üyesi ve bir hain rolünde olmak zorunda kalacak. Oyun, inceleme parametrelerini, oyuncu ve hain sayısını belirlemenizi sağlayan birçok ayara sahiptir. Çok oyunculu bir oyunun ayırt edici bir özelliği, oyuncuların hangi rolü deneyeceklerini seçme hakkının olmamasıdır. Ana karakterin durumu, her oyun oturumundan önce rastgele modda seçilir.

hainin rolü

Hainin görevi tüm ekibi yok etmektir. Geliştirici tarafından tasarlandığı gibi, bu görev üç şemadan birine göre tamamlanabilir:

  • tek kişilik mürettebat üyelerinin izini sürmek ve onların ortadan kaldırılması - bu şekilde ancak herkes yok edilirse kazanabilirsiniz;
  • sabotaj organizasyonu - takım sorunu çözmezse zafer sayılır;
  • karakterlere birbirlerine karşı oy vermeleri için ilham verin.

Bir mürettebat üyesinin rolü

Oyuncunun kaderinde basit bir mürettebat üyesi rolü oynamak varsa, o zaman program tarafından ayrı bir formatta derlenen görevlerin bir listesini tamamlaması gerekecektir. Mürettebatın amacı haini bulmaktır.

Oyun sırasında mürettebat üyelerinden birinin cesedi bulunursa, bunu herkese duyurmanız gerekir ve ardından oylama başlar. Bir düğmeye basarak da başlatılabilir. Hainin görevleri tamamlayamayacağını belirtmekte fayda var. Bu temelde, hesaplanabilir. Mürettebat, üyeleri haini bulmayı başarırsa veya tüm görevleri tamamlarsa kazanır.

Bulgular

Alışılmadık bir formatta renkli tasarım ve oyunun büyüleyici bir konusu onu popüler yaptı. Oyuncular, oyun formatının rastgele seçimiyle ilgileniyorlar çünkü oturum başlamadan önce kim olacaklarını bilmiyorlar - bir hain mi yoksa mürettebat üyesi mi? Her halükarda, Aramızda iyi vakit geçirebilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör