Valorant'ta yükleme ekranında sonsuz yükleme ve durma - Hata nasıl düzeltilir

Valorant'ın ekranda takılı kalması veya sınırsız indirme fark etmeniz durumunda, ihtiyacınız olan çözümü bulmanıza kesinlikle yardımcı olacağız.

Bu kılavuzda, PC'nizde Valorant nişancısının standart çalışmasına yol açacak çeşitli ayarlamaları sizin için ana hatlarıyla açıklayacağız. Bir atıcıda sınırsız yükleme ve yükleme ekranında durma ve ek olarak bu hatayı nasıl düzelteceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Neyse ki, Valorant nişancı oyununda yükleme ekranında takılıp kalmanız durumunda bir dizi çözüm var. Ancak, sunucu şu anda bakımdaysa, yine de bu ekranda takılı kalma olasılığınızın yüksek olduğunu unutmayın. Aşağıdaki ayarlardan birini denemeden önce bu atıcının hiçbir şekilde bakım için kapalı olmadığından emin olmanızı tavsiye ederiz. Valorant sunucularının kapalı olması durumunda yapabileceğiniz tek şey sunucuların kapanmasını beklemektir.

Ardından, en çok yardımcı olan ve HYPERLINK'teki Valorant sorusunda oyuncular tarafından gerçekten test edilen çeşitli çözümlerin bir listesini derledik. Yapılacak en temel şey atıcıyı ve/veya cihazı yeniden başlatmaktır. Sonra listede:

  • İnternet bağlantısını iki kez kontrol edin;
  • Oyunu ve Riot Vanguard'ı kaldırın ve tekrar indirin (farklı bir sabit sürücüye yeniden yüklemeyi deneyin);
  • Valorant'ı yönetici olarak açın (Valorant'ı kapatın, eğlence türüne sol tıklayın -> "Özellikler" -> "Uyumluluk" sekmesi -> "Bu uygulamayı yönetici olarak çalıştır" seçeneğini işaretleyin;
  • "manifest.txt" verilerini temizleyin, ardından "Manifest Debug" ve "Manifest_No" adlı dosyaları temizleyin;
  • League of Legends'a kaydolun, hesabınızdan çıkış yapın ve Valorant'a giriş yapın.

Valorant atıcıda yükleme ekranında sınırsız yükleme ve dondurma ile yukarıdaki önerilerin hiçbirinin herhangi bir şekilde yönlendirilmemesi durumunda, bunun nedeni yine sunucuların altında olduğu için eğlencenin şu anda kullanılamaması olabilir. bakım veya internet ağınızla ilgili bir tür sorun. Sadece birkaç dakika beklemeniz gerekebilir ve PC'deki nişancı eskisi gibi çalışmaya başlayacaktır.

arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Adblock
detektör