KLASİK

 

TipПистолет
Maliyetücretsiz
Dergi12 klipte
36 stokta
duvar penetrasyonuyoksul

yangın türleri

birincil
  • yarı otomatik ateş
  • Ateş hızı: 6,75 atış/sn
Дополнительный
  • Aynı anda 3 mermi atar
  • Azaltılmış doğruluk
  • Ateş hızı: 2,22 atış/sn

hasar

mesafe konut Baş ayaklar
0 - 30m 26 78 22
30 - 50m 22 66 18

Klasik, tüm oyuncuların doğduktan sonra aldığı bir tabancadır.

Diğer birçok silahla karşılaştırıldığında, Klasik yetersiz hasar verir. Bununla birlikte, mevcut olmayan fiyat etiketi, bir oyuncunun veya takımın daha sonraki turlar için kredi biriktirmek istediği turlar için etkili olmasını sağlar.

Düşük hasar nedeniyle Classic, öldürmek için çoğundan daha fazla atış yapar. Tipik olarak, klasik bir oyuncu kafasına iki veya üç, vücuduna 7 veya bacaklara 8 atış yapmalıdır.

Classic'in alternatif bir ateşi vardır (varsayılan olarak sağ tıklama). Orta derecede yayılma ile üç atışlık bir seri atış yapar. Bu benzersiz mekanik sayesinde Classic oldukça çok yönlüdür ve hem yakın hem de orta menzil için uygundur. Bu esneklik, ona genellikle yalnızca belirli bir menzil için uygun olan diğer ikincil silahlara göre bir avantaj sağlar. Örneğin, Shorty ve Frenzy neredeyse yalnızca kısa mesafede kullanılabilirken, Ghost ve Sheriff genellikle orta menzilli çatışmalar için kullanılır.

Classic'i kullanan oyuncular, cephaneyi silahın birincil ateşinden daha hızlı tükettiği için alternatif ateşi dikkatli kullanmalıdır.

Dış görünümler

Çığ Klasik

Son Oda Klasik

Galleria Klasik

Krallık Klasik

tabanca klasik

imparatorluk klasiği

 

                 Başbakan Klasik

sakura klasiği

Kırmızı Alarm Klasik

Spline Klasik

Vur Klasik
arkadaşlarla paylaşmak
ValorantGO.ru
Yorum ekle

Adblock
detektör